Arama Sonuçları

1. MustafaCyr

Matlab mı , C++ mı?

Herkese merhaba , bahar yarıyıl için ders seçiminde programlamada elimizde iki imkan var birisi matlab diğeri C++ sizce hangisi ileriye dönük daha faydalı olur?
  2. MustafaCyr

Makine Mühendisliği İş Olanakları

Teşekkür ederim , düşüncelerinizi göz önünde bulunduracağım
  3. MustafaCyr

Anladım , Teşekkür ederim
  4. MustafaCyr

Öncelikle Merhaba , ben bu yıl Erciyes Üniversitesi / Makine Mühendisliği'ni kazandım bölüm %30 İngilizce okuyacağım ama makine muh'nin iş alanları hakkında yardımcı olabilecek birileri arıyorum ( örneğin insaat sektörü daha iyi ) şimdiden teşekkürler
  5. MustafaCyr

Erciyes Üniversitesi Mühendis Beyinler Kulübü

Merhaba ben Erciyes Üniversitesi / Makine Mühendisliği'ni kazandım bu yıl hazırlık okuyacağım
  6. MustafaCyr

Meslek Seçimi

Meslekler hakkında yorum yapamayacağım ama mezuna kalmak istemiyorsan kesinlikle kalma.
  7. MustafaCyr

Yeni tercih yapacağım lütfen yardım edin.

Söylediklerinizi uygulayacağım teşekkür ederim
  8. MustafaCyr

Sıralamam mf-4 90 bin. Tercih alanında tek kısıtlamam Çok ücra köşelerdeki şehirler olmasın Nevşehir de yaşıyorum. Küçüklüğümden beri otomobil lere büyük ilgim var temizlik ufak tefek tadilat büyüklerimi izlerdim onlar yaparken.
  9. MustafaCyr

Gökhan Bey cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Birkaç gündür günümün büyük bölümü bu sitede geçiyor. |Furkan teşekkür ederim. Pekı sen Makine ve İnşaattan birini tercih etmek istesen hangisini tercih edersin?
  10. MustafaCyr

Artık mühendis olacağıma kesin gözüyle bakıyorum ancak muhendisliklerin içinde boğulmuş durumdayım , çevremdeki herkes başka birşey söylüyor. İnşaat , Elektrik E. , Makine ile yola başladım mekatronik , endüstri , meteoroloji ... her kafadan bir ses lütfen birisi bana yardimci olsun , hayatımda...
  11. MustafaCyr

Herkes beni mühendislikten soğutmaya çalışıyor :(

Bende bu yıl benzer şeyleri yaşıyorum ama bu dünyada herşey para değildir bece 10 bin tl maaş alacağınıza 5 bin t maaş alın ama evinize huzurlu dönün. İş hayatı , ev hayatını da etkiler aile huzurunuda etkiler. HAYALLERİNİZİN PEŞİNDEN GİDİN
  12. MustafaCyr

Mühendislik bölümü mezunundan tercih için öneriler

Öncelikle yazınız çok güzel ellerinize sağlık.Ben bu yılı mimarlık hayaliyle geçirdim ama olmadı , makine ve inşaat düşünüyorum hangisini önerirsiniz ve makinede 'KATÜ Makine İ.Ö.' önerirmisiniz?
Yukarı Alt