Arama Sonuçları

1. N

Kocaeli Üniversitesi - Mekatronik Mühendisliği

İzmir, Bursa, Kocaeli, Denizli bu şehirlerdeki üniversitelere bak bence
  2. N

Makina Mühendisliği İçin Üniversite

Evet aslında sıkıntı yaşarsın çünkü artık çok fazla mühendis mezunu oluyor ve rekabet attı bir şekilde sıyrılmak lazım. Birinci düzeyde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Denizli ve ikinci düzeyde Kayseri, Gaziantep, Eskişehir, Trabzon, Antalya olabilir. Bu şehirlerin dışına çıkmanı...
  3. N

Makina mühendisliğinde hangi üniversite?

Ortak bir kampüsü var mı ve sosyal olanakları nelerdir bunları araştır bence olay sadece makina mühendisliği okumak değil üniversite hayatı yaşamak ben egede okuyorum çok süper bir makina mühendisliği bölümü yok lakin iyi ki ege üniversitesinde okuyorum dediğim zamanlar çok oldu.
  4. N

Makina mühendisliği için inglizceyi ileri düzeyde bilmek şartmı

İngilizce bilmiyorsun ya da mühendislik diploman yok ikisi de aynı önemde
  5. N

Ankara da Yalın Üretim Eğitimi Hakkında Adim Destek Bekliyoruz.

Hocam keşke youtube'da falan video hazırlasanız Ankara'da olmayan arkadaşlar da bu güzel bilgilerden faydalanabilir.
  6. N

öğrenmeyi öğrenmek

Merhaba öncelikle umarım hayal ettiğin yerlere gelirsin. Tavsiyelerimi madde madde sıralıyayım gerekirse araya açıklamalar yazarım. - Bol bol gez farklı şehirleri, bol bol kitap oku roman gibi. Farklı bölümlerden konuştuğun,buluştuğun arkadaşların olsun sadece kendi bölüm arkadaşlarınla...
  7. N

Makina Mühendisliği İçin Üniversite

Merhaba öncelikle umarım hayal ettiğin yerlere gelirsin. Tavsiyelerimi madde madde sıralıyayım gerekirse araya açıklamalar yazarım. - Eğer mümkünse büyükşehirde ve üniversitenin ortak bir kampüsünün olduğu bir yerde oku. Okula kaç bin ile girdiğin kaç ortalama ile mezun olduğun (yüksek lisans...
  8. N

Arduino da pil nasıl seçilmeli?

9V pil yeterli olur fakat röle kullanman lazım motoru direk arduinoya bağlayamazsın
Yukarı Alt