Arama Sonuçları

1. M

İZMİRDE KURS ONERİLERİ

Herkese selamlar. Makine mühendisliği öğrencisiyim. İzmir'de yaşıyorum ve bu süreçte eğitim hayatım boyunca mesleğim ile ilgili birşeyler öğrenmek istiyorum. Pratik olarak bunları uygulamak istiyorum. Çizim programları, cnc, kaynak vs aklınıza ne gelirse. İzmir'de iyi eğitim veren cv üzerinde...
  2. M

itü - İmalat Mühendisliği Hakkında Yorumlar

Teşekkür ederim yorumunuz için. İmalat yazmaktan vazgeçtim. Yıldız makine listemde ikinci sırada. Bilginiz var mı bilmiyorum ama marmara ve istanbul üniversitesi makine hakkında ne dersiniz ? Bir tanıdığım dokuz eylül makinesi, marmara ve istanbul makinelerden daha iyi diye bir yorumda bulundu...
  3. M

@Emir Kalyoncuoğlu Özellikle sizin düşüncenizi merak ediyorum. Bana geçtimiz haftalarda yardımlarınız dokunmuştu.
  4. M

Mühendislikte Hangi Üniversitesi

Merhaba. İmalat Mühendisliği hakkında ne düşünüyorsunuz. İTÜ'de imalat okumak mantıklı olur mu ? Tercih listemi oluşturuyorum ve imalatı yazmak konusunda kararsız kaldım.
  5. M

Herkese selam. DGS tercihleri başladı ve ince eleyip sık dokuyorum bu aralar. İyi bir puan aldım makine mühendisliği yazdım genellikle fakat İTÜ imalat mühendisliği de yazmayı düşünüyorum sizlerden fikir almak istedim. Var mı aramızda bu okuldan mezun ? Düşünce ve önerilerinizi bekliyorum...
  6. M

Üniversite seçiminde kararsızlık

Peki odtu gercekten calistiktan sonra biter mi ? Odtuden vazgecme sebebim tamamen bu. Derslerine cok sadık biriyim ama odtu olunca ya gercekten cok zor ya da biz gozumuzde fazla buyutuyoruz.
  7. M

Bende dediginiz gibi dusunuyorum. Anlamadan geçmenin hiç manası yok. Siz ingilizce mi okudunuz ? Okumadiysaniz nasıl hallettiniz ?
  8. M

Bilgiler icin tesekkur ederim. Diger onemli bir husus da ingilizce konusu. Egitim dili ingilizce olan bir bolumde cok mu zorlanirim ? Suan kendimi tanitmaktan oteye gidemeyecek bir ingilizceye sahibim. Ingilizce bolum okuyup dersleri ezberleyerek gecip, anlamadan gecip mezun olmak bir işe...
  9. M

Yıldız teknikten birini bulmuşken hemen sorularımı sormak istiyorum. Lab imkanlarını kendinizi geliştirecek şekilde kullanabildiniz mi ? Erasmus imkanı nedir ? Yıldız Tekniğe girebilecek puana sahibim. Üniversiteyi kısaca anlatırsanız çok memnun kalırım.
  10. M

ODTÜ veya İTÜ ye girebilme ihtimalim yarı yarıya. Yani puanlarda düşüş yaşanırsa ancak girebilirim. Olmadığını varsayalım bu üniversitelerden sonra nereyi önerebilirsiniz ?
  11. M

Herkese selamlar. Bu yıl dikey gecis sinavina girdim ve sorular aciklandi guzel bir puan bekliyorum. Makine muhendisligine gecis yapacagim. Universite seciminde cok kararsiz kaldim. Odtu ve itu yu direk eledim cok zor oldugu icin oraya gidip geri donen arkadaslarim oldu. Izmirde oldugum icin ilk...
  12. M

Öğrencilikte makine mühendisligi

Mesajınız için teşekkür ederim. Uygulanabilir şeyler yazmışsınız fakat zamanı olmayanlar ve sadece okul ev arası gidenler için bu gelir kapısının başka bir açılma yolu var mıdır?
  13. M

Öğrencilikte makine mühendisligi

Arkadaslar merhaba. Ögrenciligimizde bu isten nasil bir gelir elde edebiliriz ? Hem kendi isimizle ilgilenip hemde harclik cikarmak amacli. Mesela bir elektronikci evinde elektronik ile ugrasabilir, elektronik urunleri tamir edip gelir elde edebilir. Peki biz makineciler bunu kendimize nasil...
  14. M

Evde elektronik eşya tamiri girişimi

Öncelikle herkese merhabalar, yeni yılınızı kutlarım umarım tüm istedikleriniz bu yıl sizinle olur. Konuya geçelim. Öğrenciyim makine okuyorum. Evde harçlık çıkartmak için elektronik eşya tamiri yapmayı düşünüyorum. Telefon olur, bozulan tüm elektronik şeyler olur herşey. Nereden başlamalıyım...
  15. M

İzmirde staj yeri arıyorum

Selamlar, aranıza yeni katıldım. Celal bayar üniversitesinde ön lisans makine okumaktayım. Mart ayında başlayıp haziran ayında bitmek üzere zorunlu staj eğitimi mevcut. İzmir ve çevresinde varsa bildiğiniz yardımcı olabileceğiniz çok memnun olurum. Teşekkür ederim
Yukarı Alt