Arama Sonuçları

1. Hüseyin55

Enerji Sistemleri Mühendisliği mi Mekatronik Mühendisliği mi?

Ülkemiz baya geride kalmış olsada yenilenebilir enerji kaynaklarına hızla geçiş var ve tüm dünyada buna geçiş var iş imkanı sınırsız enerjisiz dünya olmaz insanlık suan için enerji en önemli elektrik için harcanıyor ve elektriksiz düşünülemez
  2. Hüseyin55

Tarlalarda kendimiz yetiştirdiğimiz ürünler organik midir?

bunu duymak sevindirici kolay gelsin
  3. Hüseyin55

hocam yok plaket istemiyorum dediğim şu projede paylaştıgınız devre şemasında bir sorun yok...

hocam yok plaket istemiyorum dediğim şu projede paylaştıgınız devre şemasında bir sorun yok deilmi o şekilde kurucam devreyi suan basladık sorun yoksa kuruyorum isiste çalımayabilir belki hata veriyor gerçeği ile birebir kuramıyosun bobini felan tam yapamıyorsun isiste ondan olablr belki
  4. Hüseyin55

Evet dediğniz gibi analizden geçmesi gerekiyor ama ben şahsi fikrimdir organik diye satılan ve bununla ilgili açılmıs market v.s. yerlerde organik ürünler olduguna inanmiyorum
  5. Hüseyin55

merhaba hocam elektro manyetik fırlatıcı devresinde verilen isis çizimi isiste hata veriyor bi...

merhaba hocam elektro manyetik fırlatıcı devresinde verilen isis çizimi isiste hata veriyor bi bakarmısınız o devreye göre kurarsam devreyi sorun yaşarmıyım?
  6. Hüseyin55

Enerji Mühendisliği İş İmkanları

bende bu bölümü okuyorum çabalarsan iş imkanı cok fazla ben boşluklarımda güneş enerji ve rüzgar santrallerinde çalısıyorum ELAZIĞDA mevcut bunlar hem para alıp hem işi öğrenip bizzat görmekte güzel kendini geliştirmekte bütün olay
  7. Hüseyin55

Hocam size özel mesaj atamıyorum 20 mesaj olmamıs prjemize(elektro manyetik fırlatıcı) yarın...

Hocam size özel mesaj atamıyorum 20 mesaj olmamıs prjemize(elektro manyetik fırlatıcı) yarın veya diğer gün en geç başlıyacaz 20 mesaj yazınca sanırım özel mesaj atabilicem inşallah denicem
  8. Hüseyin55

Askerlik yapmadan iş bulmak

malesefki çok zor ülkemizde
  9. Hüseyin55

Meslek Lisesi Tecrübe Sayılır mı ?

meslek lisesi tecrübedir mühendislikta düz mezunu tanıdıklarım var adam daha diyotu bilmiyor bunu geçrim yankeskiye kerpeten diyenler var
  10. Hüseyin55

organik olması için önce ilkel çağlardan kalma bir tohuma ihtiyacın var bence yada yaşlılardan felan bulablrsin belki dişardan tohum almayıp kendi tohumunu üreten (en basından beri) biri lazım
  11. Hüseyin55

Solidworks 2007

İNTERNETTEN ÖĞRENEBİLİRMİYİM MALESEF BİZDE DERSİ YOK
  12. Hüseyin55

Elektromanyetik Fırlatıcı Yapımı

Hocam yarın başlıyoruz Allah izin verirse burdan sorun olursa yazarim size cok sağolun
  13. Hüseyin55

Elektromanyetik Fırlatıcı Yapımı

Merhaba Eletromanyatik Enerji Dönüşümü dersi için bir proje yapmam gerekiyor ve bu projeyi 1 haftadır inceliyorum detaylı bilgi vermeniz çok güzel (hesapamalar,devre şeması,ve görünüm v.s) projeye birkaç güne başlayacagız 1 arkadaşım ile sorumuz olduğunda yardımcı olabilecek birisi varmıdır acba...
Yukarı Alt