Arama Sonuçları

1. Emir Kalyoncuoğlu

Sitenin Durumu

Forum kısmı 2 gündür Uzak Doğulu biri tarafından ele geçirilmiş durumda. Yönetim bir şey yapacak mı? 1690809417 Hatırlatma
  2. Emir Kalyoncuoğlu

Yenilenen Site

Herkese merhaba, Sitenin yeni hali çok güzel olmuş. Emek veren arkadaşlara teşekkür etmek istedim. Emeğinize sağlık :)
  3. Emir Kalyoncuoğlu

4g ve 5g arasındaki farklar

Bir teknoloji bu kadar güzel anlatılamazdı. Özellikle futbolu sevenlerin beğeneceğini düşünüyorum. İyi seyiler :)
  4. Emir Kalyoncuoğlu

Yurt Dışında Doktora Yapmak

Herkese merhaba, Yurt dışında doktora yapabilmek için neler yapmalı ve önerileriniz nelerdir? Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar tecrübelerini aktarabilir mi? Teşekkür ederim.
  5. Emir Kalyoncuoğlu

Çizim Programları İçin Bilgisayar Önerisi

Arkadaşlar merhaba; Yakın zamanda yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum. İşim gereği analiz programlarında kasma yapmayacak, çizim programlarında data büyük olsa da sorun yaşamayacağım kalitede bir bilgisayar almak istiyorum. Önerisi olan var mı acaba?
  6. Emir Kalyoncuoğlu

Peltier Hakkında Detaylı Bilgi

Merhabalar, Peltierlerin elektrik sayesinde sıcaklık farkını sabitlediğini biliyorum. Peki belli bir sıcaklık farkı yakalandığında bu aletlerden elektrik üretebilmek mümkün mü? İki taraf arasında ısı geçişi olur mu? Peltier hakkında detaylı bilgiye sahip birisiyle bu konu hakkında daha detaylı...
  7. Emir Kalyoncuoğlu

Harici Hesaplar

Bence burada ki insanların birbirleriyle daha fazla kontak kurabilmeleri için. Linkedin hesaplarımızı bağlamamızı sağlayacak harici hesap bölümü yapılabilir.
Yukarı Alt