Emir Kalyoncuoğlu

Profil mesajları Son aktiviteler Gönderiler Hakkında

• selamün aleyküm ben makine mühendisligi son sınıf oğrencisiyim bitirme ödevi hakkında yardım almak için rahatsız ettim hocam bana patates soyma makinasının ürün taraması,hesaplarını ve protatıp üretimini verdi bu dönem ürün taraması ve hesaplarını yapacam 2. dönem protatipini.Ürün taraması bitti ama hesap olarak ne hesabı yapacağım konusunda bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim iyi geceler
    ABİ LİNKLERİ ATTIM BENİM İÇİN YORUMLARMISIN?
    Emir Kalyoncuoğlu
    Emir Kalyoncuoğlu
    Kardeşim müsait değildim hafta sonu cevap veremedim.

Bana soracak olursan fikrim hala aynı imalat teknolojileri - 3 hem içerik olarak daha dolu gözüküyor hemde diğer dersleri iş hayatında da öğrenebilirsin ama imalat teknolojileri - 3 daha temel bilgiler ve bunları öğrenerek başka alanlarda da kendini geliştirebilirsin.
    E
    Eski Vilayetli Mühendis
    Anladım abim teşekkür ederim yorumlarin için allah razı olsun.
    SELAMIN ALEYKUM ABİ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM İLK DEFA SEÇMELİ DERS ALACAĞIM İÇİ KARARSIZ KALDIM SENCE İMALAT TEKNOLOJİLERİ-3 KESİCİ TAKIM TEKNOLOJİLERİ APARAT TASARIMI TOZ METELURJİSİ DERSLERİ ARASINDAN HANGİSİNİ SEÇERSEM BANA DAHA YARARLI OLU(İMALAT 1 VE 2 DERSLERİNİ 1. SINIFTA ZORUNLU OLARAK ALMIİŞTIM)
    Merhaba size bir sorum olacaktı...
    Makine mühendisi olmak istiyorum ve otomotiv alanının motor başlığında görev üstlenmek istiyorum, oto yedek parça dükkanımız var burada çalışmak bana ne tür katkılar sağlar, sizce üniversitede hangi alanlara odaklanmalıyım ve hangi yeteneklerimi geliştirmeliyim.. Şimdiden ilginiz için teşekkürler..
    Emir Kalyoncuoğlu
    Emir Kalyoncuoğlu
    Merhaba, yedek parça dükkanında bulunmak parçaları tanımanı sağlar orası kesin. Eğer o parçaların nasıl üretildiğini, ne işe yaradıklarını sorgularsan verimli bir çalışma olur. Bunun dışında okuduğun okulun otomotiv ile ilgili iş yapan (herhangi bir araç yapan) kulübü varsa burada bulunman sana çok fazla şey katar. Hangi şeylere odaklanmak gerektiği konusunda çok fazla bilgim yok çünkü otomotivci değilim ne yazık ki.
  • Yüklüyor…
  • Yüklüyor…
  • Yüklüyor…
Yukarı Alt