Arama Sonuçları

1. T

makine mühendisliği uçaklar ve gemiler

Uçak mühendisliği genel olarak aerodinamik yapılar inceler. Akış ağırlıklı bir bölüm olmasına rağmen Emir arkadaşımızın tasarım analiz olarak ikiye ayırdığı durum da doğrudur. Ancak uçak alanında çalışmak demen içinde spesifik bir uzmanlık alanını kendine yaratman gerekmektedir. Bİr uçağın tüm...
  2. T

Harici Hesaplar

Araştırmalarıma göre TEZ bölümü zaten mevcut.
  3. T

Mühendislikte Üniversitenin Önemi

Bu konuda yorum yapacak olursam, eğer girmek istediğin firmada seçiciysen okulun önemi de oldukça yüksek olmaktadır. Kendini geliştirmekte ayrı bi durum tabi ama eğer okulun bir reklamı yok ise, senin yeteneğini öğrenmek için mülakata bile çağırmıyorlar. Mühendislikte üniversitenin önemi...
  4. T

Harici Hesaplar

Emir Bey size katılıyorum, network önemli. Bu konuyu yukarılara taşımalıyız.
  5. T

Sac metal sorusu

Emir Bey size bir ithafta bulunmadım sadece fikirlerimizin farklı olduğunu söyledim, iyi günler.
  6. T

Sac metal sorusu

Burada Emir Kalyoncuoğlu arkadaşıma katılmıyorum. Eğer boru ile bir işlem yapılacak ise çevre diye genel tabir iki ayrı alt başlığa ayrılır. iç çevre dış çevre.. Normal çemberde olduğu gibi bir açınım söz konusu değildir. Ancak teorik olarak hesap yapılacak ise dişlilerde de olduğu gibi bölüm...
Yukarı Alt