Arama Sonuçları

1. semra

Proje için yardıma ihtiracım var

Düsündümde fare kulanmam birsey degistirmez programi dokunmatik ekranda kulanirsan parmagin farenin yerini alir yani bu codu kulanabilirsin :)
  2. semra

Proje için yardıma ihtiracım var

Selam buna benzer bir proje yapmistim ama baya oluyor tek fark dokunmatik panel degil fare ile çizim yapmistim using System; using System.Collections.Generic; using System.ComponentModel; using System.Data; using System.Drawing; using System.Linq; using System.Text; using...
  3. semra

Arduino Uno - Xbee

Biraz daha arastirdim vede sana katılıyorum microprocessor olmadan bunu yapman mümkün gibi durmuyor yeni birseyler öğrenirsem mutlaka haberdar ederim.
  4. semra

Arduino Uno - Xbee

Selam, Bir sorum olacak Arduino kullanıyor musun ? Hiç denemedim ama arduino ile basit olması gerek yapman gereken tek sey mesafeyi okuyup diger xbee e göndermek Serial.write yada bilgisayarda ekraninda gömek istiyorsan Serial.read ...
  5. semra

Arduino Uno - Xbee

Sana tavsiyem ilk olarak kendine bir hedef belirlemen ben ne yapmak istiyorum diye. ikinci tavsiyem kolay bir robot ile basla sonra üstüne eklersin. Simdi sadece bir robotu yönlendirmek istediğini var sayalım iktiyacin olan malzemeler sadece bir oyun konsol kumandası USB host shield ve de...
  6. semra

Arduino Uno - Xbee

slm verdigim site sadece kumnanda ve usb host shield arasindaki baglantiyi kolaylastirmak için tabiki böyle bir projeyi sadece o site ile yapamazsiniz. Malesef önerebilicem türkce bir site yok :( ama böyle bir projeye baslarsaniz vede daha spesifik sorulariniz olursa cvp verebilirim.:)
  7. semra

Arduino Uno - Xbee

Kendimizde yapabilirdik ama biz hazır playstation kumandası kılanmayı tercih ettik ;) Böyle bir proje yapmak istiyorsan playstation kumandasini arduino ile kolaylikla kulanabilmen için bu siteye bakabilirsin https://github.com/felis/USB_Host_Shield_2.0 Burada daha net :)
  8. semra

Arduino Uno - Xbee

Bu proje okul sponsorluğu ile gerçekleşti mekanik bölümü ile ortak semester projesi ben soft sorumlusuydum o yüzden sadece arduino ve xbee leri kendim aldım ben türkiyede okumuyorum o yüzden sipariş verdiğim site yabancı ve türkiyeye gönderiyorlar mı bilmiyorum ama yinede sitenin adresini...
  9. semra

Arduino ve Raspberry Pi Ödüllü Çekiliş

Bende yarışmaya katılacağım
  10. semra

Arduino Uno - Xbee

Bu arada projeyi merak edenler için youtube video koydum benim robotum tosbağa benzeyen 1 numaralı ekip :)
  11. semra

Arduino Uno - Xbee

selam cevabin için çok sagol ben serie 1 kullanıyorum ama sorun değil sorunumu çözdüm bu arada arduino xbee ile projesi olan arkadaşlar buradan soru sorabilir artik içini disini ezbere biliyorum :)
  12. semra

Arduino Uno - Xbee

Selam bir çok problemi çözdüm ama hala bir problemim var yapmak istedigim sey çok basit bir xbee diger xbee e joystick den gelen x y bilgisini göndermesi gerek bende bunu tablo seklinde göndermek istedim //********************* byte buf[2]; buf[0]=x; buf[y]=y; Serial.write(buf,2)...
  13. semra

Arduino Uno - Xbee

çok sagol simdi sinavlardan çok zamanim yok ama deneyince mutlaka haberdar ederim :)
  14. semra

Arduino Uno - Xbee

Selam bir proje için arduino ve xbee kullanmam gerek. usb host shield kullanmam gerek ama simdilik bilgisayar ile baslamak istiyorum. bir kaç sey denedim ama 2 xbee arasinda iletisim kuramadim lütfen yardim
Yukarı Alt