Arama Sonuçları

1. hakankvlk

Solidworks Simülasyon ve Analiz

teşekkürler yardımlarınız için
  2. hakankvlk

alakası şu yönden var similasyonda frekans örnegini anlatıcam bu yüzden temel olarak bilgileri almak istiyorum :)
  3. hakankvlk

Makine Mühendisliği Bitirme Ödevleri

Merhaba arkadaşlar benim bitirme projesi değil ama benimde yardımlarınıza ihtiyacım var.benim ki önlisans araştırma projesi adı altında verildi.zeytin toplama makinesi yapıcam fakat makineye dair herhangi bir mekanik sistem bilmiyorum. titreşim yoluyla yapmak istiyorum ama düşüncelereniz...
  4. hakankvlk

Merhabalar arkadaşlar ben solidworks simülasyon adı altında bi grup açtım ki bu konu altında sorularımızı sorabilelim. Ben frekansla ilgili bi video hazırlamayı düşünüyorum bunun hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi? frekans nedir ne degildir cisimlerde frekans neyi ifade eder. şimdiden teşekkürler
  5. hakankvlk

Solidworks Çizim Yardım Bölümü

deneyelim baklım
  6. hakankvlk

C Programlama Dersleri Verelim mi?

Ben makine muhendisligi okuyorum ama algoritma ve programlama dersimiz var algoritma mantiginida bor ek veya video ile anlatabilirmiyiz
  7. hakankvlk

Tesekkurler ama bu konu hakkinda henuz bi bilgi edinemedim ilk video daha yararli oldu benim icin.ben gereginden fazla soru sorucam size solidworks hakkinda bence de acin :D
  8. hakankvlk

Solidworkste bu tur komut varmidir bilmiyorum ama ben konveyor bant uzerinde bir parca yurutmek istiyorum ve bu bantin uzerinde parcalara yon verecek lamalar bulunacak acaba bunun hareket analizini nasil verebilirim ?
Yukarı Alt