Arama Sonuçları

1. Ahmet AKSOY

Android de yapılacak bir tübitak projesi için fikir

Kafandakileri biraz daha açarsan fikir vermek isterim. Yani en azından hangi alanda ne tür bir uygulama yapmayı planladığından bahsedebilirsin.
  2. Ahmet AKSOY

Telefon programı

Proje içeriği hakkında ufakta olsa bilgi versen yardımcı olmak isterim. Ayrıca Hali hazırda bulunan projelerinizi Google Play'e Yüklemek isterseniz yardımcı olabilirim.
  3. Ahmet AKSOY

WordPress Yazı içinde PDF, MS Office, Dökümanı Göstermek

WordPress Yazı içinde PDF, MS Office, Dökümanı Göstermek isterseniz sizde benim gibi google den oturup arama yapıcaksınız. Saçma sapan bir sürü kod eklenti ile uğraşacaksınız. Direk size işinize yarayacak bir Eklenti paylaşıyorum Eklenti ismi Google Doc Embedder Direk sitesinden indirebilir yada...
  4. Ahmet AKSOY

Merhabalar, Mühendis Beyinler Ekibi Aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum. İyi çalışmalar.

Merhabalar, Mühendis Beyinler Ekibi Aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum. İyi çalışmalar.
  5. Ahmet AKSOY

Minitab da Random Sayı üretmek

Minitab istatistik programı ile birçok işimizi saniyeler içerisinde yapabilmekteyiz. Random (rastgele) sayı türetmekte bu işlevlerden sadece biri. Çok kısa süre içinde dilediğiniz kadar sayı türetebilirsiniz. Bu yazımda sizlere Minitab 17 istatistik programı ile nasıl random (rastgele) sayı...
  6. Ahmet AKSOY

Endüstri Mühendisi Ne kadar Maaş Alır ?

Araştımalar gösteriyor ki Türkiye’ de çoğu meslekte olduğu gibi öğrenciler ve çalışanlar sektörde kimin ne kazandığını merak ediyor. Bunu sağlayan imkanlar internet sayesinde kolaylaştı. Endüstri Mühendislerinden ziyade, endüstri mühendislerinin çalıştıkları departmanlardaki maaş durumunun...
  7. Ahmet AKSOY

Industrial Engineering student at University of ERCIYES

Industrial Engineering student at University of ERCIYES
Yukarı Alt