Arama Sonuçları

1. sssalihkaya

Mülakatta başarılı olmak

kendini açık öz ve kısa ifade etmen, ağır başlı olman ve sorulara mantıklı cevaplar vermen o pozisyonu almanı sağlar, gerisi tırttır. umarım yaparsn
  2. sssalihkaya

ANSYS DOSYALARI HK.

Merhaba arkadaşlar, transient analizler yapıyorum, diskimde yer kalmıyor maalesef, sadece sonuçları nasıl kaydederim bi fikri olan veya bu probleme ek disk almadan nasıl çözerim?
  3. sssalihkaya

Bilgisayar mühendisliği yazılım ödevi 1000 tl

oturup neden kendisi yapmıyor? BTK akademide bisürü beleş eğitim var, umarım bulursunuz
  4. sssalihkaya

ANSYS IcePak

herkese merhaba, ansys icepak konusunda bilgili birisi var mı? program hakkında bir kaç sorum var. çok teşekkür ederim.
  5. sssalihkaya

Endüstri mühendisliği ile ÇAP mı Yatay geçiş mi?

kaldığın okulda kendini geliştir, çap yaparsanız güzel olur. derslerinize iyi çalışın, aynı zamanda ingilizcenizide geliştirin. ben çift dal yapmıştım
  6. sssalihkaya

Kanatçık tasarımı

teşekkürler hocam tamamdır
  7. sssalihkaya

Kanatçık tasarımı

hocam 3. dosyayı açamadım teşekkür ederim
  8. sssalihkaya

Kanatçık tasarımı

çok teşekkür ederim hocam varol, şimdilik peltier in ısıl analizinde zorlanıyorum. heat sink için design explorer kullandım ayarladım. fakat bu peltier meselesi çok sıkıntıymış bilginiz var mı
  9. sssalihkaya

Kanatçık tasarımı

aslında evet, sadece peltier yetmiyor peltier +heat sink
  10. sssalihkaya

Kanatçık tasarımı

hocam fana gerek kalmadı peltier le soğutacağım
  11. sssalihkaya

Kanatçık tasarımı

hocam teşekkürler
  12. sssalihkaya

Kanatçık tasarımı

30 watt soğtma yapmak istiyorum fan -kanatçık bir türlü yapamadım yardmcı olabilicek var mı
  13. sssalihkaya

ANSYS ile ilgili yardım

ne yapmak istediğini detaylı açıklamazsan sana yardım edemeyiz
  14. sssalihkaya

Fan diyagramını nasıl anlamalıyız? ()

eyvallah teşekkür ederim hocam
  15. sssalihkaya

başlangıç maaşı

kurumsal firmalara girmeye çalış
  16. sssalihkaya

CFD üzerine çalışan var mı?

merhaba arkadaşlar, tasarlanan montajın simule etmem gerekiyor. Bunun için ANSYS Fluent ve Icepak kullanmaya çalıştım. fluentte mesh kısmında çok kalitesiz mesh geliyor bu sorunu nasıl çözebilirim? min kalınlık 0.35 mm. sistem kanatcık ile ısıtılan bölgeyi sogutmaya calısıyorum. önerilerinizi...
  17. sssalihkaya

Excelde Grafik Olusturma

youtube da cbilab kanalının excel eğitimleri var kısa ve öz katılmanı tvasıye ederim
  18. sssalihkaya

Fan diyagramını nasıl anlamalıyız? ()

teşekkür ederim üstadım. fan seçerken yukardakılere yakın secmelıyım o zaman
  19. sssalihkaya

1. sınıfta 3.5 ortalama yapmak için bu yaz ne yapayım arkadaşlar :) yardım

geçmedim. iyiki geçmemişim diyorum ama bunu okuyan arkadaşlara tecrübe olsun. geçip düzeninizi tekrar bozmayn.
Yukarı Alt