Arama Sonuçları

1. Y

Arduino R3 Uno Ödüllü Çekiliş

Isparta da yaşıyorum 19 yaşındayım önlisans öğrencisiyim3D printer, gömülü sistemler, yazılım ve donanım alanları için kendimi geliştirmek istiyorum klon Arduino uno r3 modeliyle uğraşıyorum kullanım alanları geniş ve basit kullanıma sahip
  2. Y

arduino ile 2 eksen robot kol

Malesef bilgisayarım bozulduğu için bakamadım dosyalara ama ilginiz in teşekkür ederim
  3. Y

dynArduino Ödüllü Çekiliş

19 yaşında üniversite öğrencisiyim Isparta'da yaşıyorum elektronik genel alanıyla ilgili gelişme ve yazılımsal fonksiyonlarla uğraşmayı seviyorum
  4. Y

Teşekkürler haberinizi bekliyorum çok teşekkür ederim
  5. Y

Doğrusunu söylemek gerekirse sizi gönülden tebrik ederim sakıncası yoksa bana bütün malzemeleri ve yazılımını mesaj olarak atabilirmisiniz bu şekilde çalışan bir sistem daha kullanışlı olucaktır
  6. Y

Çok güzel bir proje olmuş cisim Algılayıcı sensör mü kullandınız sigarayı direk tanımlayabiliyor
  7. Y

İlginiz için teşekkür ederim zaten proje ile ilgili bir kaç yazılıma sahibim yabancı sitelerden eriştiğim kaynakla basit bir sistem Kurmayı düşünüyorum çünkü proje bize geri verilmeyecek
  8. Y

Kitap Hediyeli Çekiliş

Katılmak istiyorum dereceli (bulanık) sistemler
  9. Y

iyi akşamlar önlisans olarak elektronik teknolojisi okuyorum ve 2. senem sistem analizi adlı dersimiz için proje yapmamız isteniyor 2 eksenli robot kol yapmak istiyorum ve arduino ile çalışıcağım bir pin-pon topunu yüksek bir seviyeden alıp aynı doğrultuda başka bir yükseltiye bırakacak...
Yukarı Alt