Arama Sonuçları

1. R

Otomotiv mühendisliği staj defteri örneği

Merhaba arkadaşlar, otomotiv ön lisans okumaktayım. Evet, okumaktayım dedim çünkü henüz stajım bitmedi maalesef.. Bildiğiniz gibi stajerlere ücret verilmiyor. Bu yüzden bende bir kafede çalışmaktayım. Dolayısı ile stajı naylon ayarladım. Staj teslim günü geldi çattı ve ben halen dosyaya birşey...
  2. R

"Yerli Otomobil" Neden Cadillac BLS'ye Bu Kadar Benziyor?

Burada benzeyip benzememesi önemli değil. Ona bakarsanız Çinliler her haltı kopyalıyorlar. Ama kendileri üreterek kopyalıyorlar. Bizim bunu eleştirmemiz yerine kendimizle gurur duymamız gerekir. Olsun varsın benzesin... Made ın Turkey yazması yeterlidir.
  3. R

Otomobillerde sensörler ne zaman, kim tarafından ve ilk hangi araçlarda kullanılmıştır

Merhabalar, Otomobillerde sensörler ne zaman, kim tarafından ve ilk hangi araçlarda kullanılmıştır? mühendis abilerimden yardım bekliyorum. Detaylı bilgi verirseniz çok makbule geçersiniz. ([email protected]) mail atabilirsiniz.
  4. R

CV Şanzıman

Merhabalar, CVT şanzımanın çalışmasını kısaca açıklar mısınız?
  5. R

Otomobillerde kullanılan sensörler

Çok tesekkür ederim hocam
  6. R

Otomobillerde kullanılan sensörler

Merhaba, Araştırma Yöntem ve Teknikleri diye bir dersimiz var ve hocamız benden (otomobillerde kullanılan sensörlerle ilgili en az 5 kaynak, 10 alıntı) olmak üzre detaylı bir araştırma yapmamı istedi ve bunu final notu olarak geçeceğini söyledi. Bu konuda hiç bir fikrim yok. Mühendis...
Yukarı Alt