Arama Sonuçları

1. H

Teknikten iktisata, İktisattan mühendisliğe ? Yapabilir miyim ?

oraların puanı biraz yüksek ama yapacaz artık tamamdır hocam çok teşekkür ederim
  2. H

teşekkürler, inşallah hocam bakalım kısmetse elimden geleni yapacağım
  3. H

evet araştırdım aynı tıp ve hukuk fakültesi gibi mühendislik ve mimarlığada sınırlama getirilmiş. 240 bin sıralama barajı getirilmiş ancak bu baraj için devlet üniversitelerinde sayılan bölümler arasında otomotiv mühendisliği yok, vakıf üniversitelerinde otomotiv mühendisliğide geçerli
  4. H

yüzde yüz Türk tasarımı elektrikli otomobil "EVT S1"

Ülkemizde otomobil üretilememesi bunu yapacak kimse yok demek değil, sadece yatırım isteyen bir iş ve dışarıdan görüldüğü gibi ''üretemiyoruz'' dan ibaret değil, ülkemizde onlarca araç fabrikası var tabii ki yabancı yatırımlı, en başta Ford ''ben 1.5 milyar yatırım yaptım, eğer bu ülkede araç...
  5. H

BMW ve Samsung Sürücüsüz Otomobiller İçin İş Birliği Yapıyor

Bugün ki otomotiv teknolojisinde mümkün ancak belli sınırları olacaktır eminim, şöyle ki ; vw'nin adaptif hız sabitleyici sistemi(birkaç marka daha kullanıyor) ve yine birkaç araçta özellikle en başarılısı diyeceğimiz yeni Hyundai tucsondaki şerit takip sistemini geliştirilmiş halini (araç tek...
  6. H

bu sadece mühendislik fakülteleri için mi geçerli, teknoloji fakülteleri içinde geçerli mi acaba bilginiz var mı bu konuda ?
  7. H

bayağı cesaretlendim, çok teşekkür ederim :)
  8. H

Zaten bu konuda bilgi edinmiştim ama daha da pekiştirdim sayende çok teşekkürler hocam, ama benim korkum kazanmak değil her halükarda kazanırım ama okuması korkutuyor beni, bu konuda bir bilgin var mı ? :)
  9. H

Öncelikle herkese selamlar, forumda yeniyim; Ben endüstri meslek motorlu araçlar teknolojileri mezunuyum, işçi sağlığı ve iş güvenliği kazandım gittim fakat bırakmam gerektiği için 2 ay sonra bıraktım okulu, 1 senede yerleşemedim, ve şu anda maliye okuyorum bu sene mezunum inşallah fakat bu...
Yukarı Alt