Arama Sonuçları

1. Mirsultan

Manyetik Kalkan

Ben Türk sitelerinde istediğim bilgiye ulaşamadım, veya araştırmam yetersiz kaldı. Yabancı dil de bilmediğim için diğer sitelerdeki verileri okuyamadım. Konuyla ilgili arama yaptığımda ulaştığım yabancı sitelerden birisi şu K&J Magnetics Blog K&J Magnetics Blog K&J Magnetics Blog Manyetik...
  2. Mirsultan

Manyetik Kalkan

tam olarak şu madde, örneğin kurşun işimizi görür diyebileceğimiz bir madde var mı?
  3. Mirsultan

Manyetik Kalkan

Merhaba mühendis beyinler, ben küp bir mıknatısın 5 düzleminde oluşan manyetik alanı engellemek ve sadece bir düzleminden manyetizmayı sağlamak istiyorum. Mıknatısıma manyetik yalıtkanlık kazandıracak bir madde var mıdır? Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?
  4. Mirsultan

Tesla bobini yapıcam yardım lazım

ilginiz için teşekkür ederim. daha önce ledi koymuyordum bugün ledi koyarak tekrar denedim çalıştı.
  5. Mirsultan

Tesla bobini yapıcam yardım lazım

bu devreyi yaptığım halde bir kaç saniye içinde transistör çok ısınıp yanıyor. nedendir acaba
  6. Mirsultan

Tesla Bobini

Merhaba ben ark üreten ve düşük voltajla çalışan bir tesla bobini yapmak istiyorum bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
  7. Mirsultan

Bitmeyen Havalı Korna

Merhaba Mühendis Beyinler, ben havası bitmeyen sonsuz havalı korna çalışma mantığı üzerinde bir araştırma yaptım ama bir bilgi kırıntısı bile bulamadım bu konuda bizi aydınlatırsanız memnun olurum...
Yukarı Alt