Arama Sonuçları

1. Arman Amak

İsviçre Herkese Çalışmadan 7500tl Maaşa 'Hayır' Dedi

Kişi başına düşen milli gelir zaten oldukça yüksek, yinede örnek bir tutum :)
  2. Arman Amak

Hackerlar Hakkında Bilgi - Hackerlar iyi mi, kötü mü?

Biliyorsunuz en son Facebook'un CEO'su Zuckerberg'in bile tüm adresleri hacklandi malesef artık bu mesleğe mensup kişiler artık zevk için hesapları hackliyorlar. Gerçi şifreler çok kolaymış şifreleri kırmaları Zaman almamış ama sonuçta genel olarak bu işi yapan kişiler zararlı işlerle...
  3. Arman Amak

Mıknatısla Elektirik Üretimi Nasıl Yapılır ?

Güzel çalışma :)
  4. Arman Amak

Kafa Nakli Mümkün Mü?

Kafa nakli derken aslında kullanılan başlıkta biraz ironi var ben öyle anladım :)
  5. Arman Amak

elektrik elektronik mühendisliği

Rica ederim kolay gelsin :)
  6. Arman Amak

Evet bu set başlangıç için iyi olabilir fakat 65 tl'ye daha detaylı donanıma sahip başlangıç paketleride var onlar daha faydalı olacaktır bu sayede uzun süre ekstra bir donanım almak zorunda kalmazsınız :)
  7. Arman Amak

Evet fiyatları oldukça uygun, arduino sayesinde yapmak istediğiniz mesleğe eylenceli bir giriş yapmış olacaksınız. Arduino uno kartını bilgisayarınıza usb yardımıyla bağladıktan sonra kod yazarak arduino'yu yönetebilirsiniz. Arduino, normalde yeni başlayan birinin oldukça yoğun bir öğrenme...
  8. Arman Amak

Çok zevkli bir uğraş bence ama öncelikle muhakkak bir adet başlanğıç seti edinin paketin içerisinden çıkan kullanma klavuzu sizi yönlendirecektir
  9. Arman Amak

Tabi YouTube da konuyu çok iyi anlatan arkadaşların çektiği videolar var. Buradan videolara erişebilirsiniz.
  10. Arman Amak

Öncelikle bir arduino edinmelisiniz, arduino açık kaynak kodlu bir mikrodenetleyici kartıdır. Bilgisayara bağlanarak çalıştırılır internette arduino başlanğıç paketi satan bazı firmalar var ithal olduğu için sadece internet üzerinden alabilirsiniz www.robotistan.com dan bakarak detaylı şekilde...
  11. Arman Amak

Bence arduino'yu öğrenmelisiniz sizin için çok faydalı olacaktır
  12. Arman Amak

Boş zamanlarda nasıl kendini geliştirirsin

İyi çalışmalar:)
  13. Arman Amak

Mühendislikte Üniversitenin Önemi

Merhaba, Ben Ziraat mühendisiyim şu anda yüksek lisans yapıyorum. Öncelikle morelini bozmamalısın. Motivasyon beraberinde başarıyı getirir. Mühendislik bölümlerinin hepsi ilgi çekici fakat hangi bölümü tercih edersen okul hayatın boyunca sadece dersleri vermeye yönelir ve vize-final dönemleri...
  14. Arman Amak

CERN Hakkında doğru bildiğiniz yanlışlar

Ebru Şimşek CERN hakkında doğru bildiğiniz yanlışlar... 1- CERN'de bütün yapıların yerin altında olduğu algısı Halbuki deney alanları hariç ofisler, kontrol merkezleri ve toplantı salonları gibi araştırmacıların en çok vakit geçirdiği binalar yerin üstünde. İşte yerleşkenin tepeden görüntüsü...
  15. Arman Amak

dokuz eylül üniversitesi

Merhabalar, Mezun arkadaşlarım var benimde kardeşimde manisada okuyor o yüzden çok sık bulunduğum bir yer izmir. Tınaztepe kampüsü çok uzak ve o taraflar daha soğuk kampüs güzel,mühendisliklerde öğrenci kalitesi yüksek, eğitim kaliteli, izmir güzel, ortam güzel özgür ve serbest bir yer. İnsanlar...
  16. Arman Amak

arduino ile lcd tarih saat derece

YouTube da konuyu çok detaylı şekilde anlatan Çağan Çelik isminde bir arkadaş var anlatımı keyifli ve sade bir dille anlatıyor onu izlerseniz sizin için faydalı olacaktır.
  17. Arman Amak

GY-NEO6MV2 GPS Modülü ve Arduino Uno ile Konum Tespiti

Tebrikler, başarılar.
  18. Arman Amak

Mühendisin Yanında Çalışmak

Merhabalar, Bu mesleği yapmak istiyorsanız kariyer.net gibi iş arama sitelerine üyelik yapıp "gemi için tayfa aranıyor" gibi ilanlar görebilirsiniz. Bunlara başvurduğunuz taktirde para kazanma şansınızda olur. Ve aynı sitelerde staj ilanlarıda var. Oradan başvuru yapabilirsiniz. Ama bana...
Yukarı Alt