Arama Sonuçları

1. B

milli savunma üniversiteleri

öncelikle merhaba,ben karabük üniversitesi elektrik elektronik mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim çevremdeki insanlardan 3. ve 4.sınıfta milli savunma üniversitesine geçersem orduya katılıp çeşitli şekillerde mühendislik yapabileciğimi söylediler konu hakkında gerçekten bilgisi olan biri yardım...
  2. B

The art of Electronics

Bu kitabın Türkçe PDF ini bulamadim yardımcı olabilecek var mı?
  3. B

MATLAB

Bilgisayarıma matlab indiremiyorum elinde kolay kurulumlu link olan var mı?
  4. B

C# ile Arduino

ilginiz için teşekkür ederim karar vermemde çok etkili oldu c# ile başlıyorum:) dikkate alıp cevap veren herkese teşekkür ederim.
  5. B

C# ile Arduino

çok teşekkür ederim :) sizin bir öneriniz var mı dil konusunda :)
  6. B

C# ile Arduino

hocam dikkate alıp cevapladığınız için çok teşekkür ederim elektrik elektronik mühendisliği okuyorum o yüzden bu çelişkiye düştüm yazılım ile bir bilgisayar mühendisi kadar uğraşmayacağım ama gereken tüm dilleri öğreneceğim benim amacım yapay zeka ile uğraşmak bunun için de en uygun başlangıç...
  7. B

C# ile Arduino

Arduino programlamak için C dilinin dışında C# da öğrenmek istiyorum ama arduino programlama ile ilgili tüm araştırmalarım C diline çıkıyor C# ile alakalı bir şey göremedim.C eski bir dil olduğu için ve C# Dilini Microsoft hala desteklediği ve geliştirdiği için C# öğrenmek istiyorum sizce...
  8. B

Mühendislik uygulamaları için bilgisayar

AutoCAD,Solidworks, Matlab,Proteus gibi programlar için hangi özelliklere sahip bir bilgisayar almalıyım islemci serisi u mu olmalı hq mu ? 3-4 bin TL gibi bir bütçem var bu fiyat aralığında onerebileceginiz özellikler ve bilgisayarlar nelerdir?
  9. B

EEM 1.sınıf Kaynak sorunları

. Hocam çok teşekkür ederim
  10. B

Hocam türev ve integral de yeterince iyi değilim ilk yılda sadece hoca ve onun önerdiği kaynak ile matematiği tam anlamıyla halledebilir miyim?
  11. B

hocam öncelikle ciddiye aldığınız için teşekkür ederim ben arduino,pic gibi mikrodenetleyicilerde gelişmek istiyorum hem bunlar için hemde 1.sınıftaki genel fizik ve matematik adına ek kaynakları öğrenmek istiyorum
  12. B

1.sınıf elektrik elektronik mühendisliğine başlayacağım önerebileciğiniz bi kaynak veya tavsiye var mı?
  13. B

Elektrik elektronik mühendisinin bilmesi gereken programlar

matlab öğrenci sürümünü indiremiyorum yardımcı olabilir misiniz?
  14. B

Elektrik elektronik mühendisinin bilmesi gereken programlar

Elektrik elektronik mühendisliği için bu programların hangilerini kullanmayı öğrenmeliyim, sizin bu programıda kesin kullanabilmelisin diyeceğiniz bi program var mı?
  15. B

Mekatronik Mühendisliği İmza Yetkisi

Çok teşekkür ederim mailden ulaşacağım
  16. B

Mekatronik mühendisliğinin imza yetkisi yok mu?

Mekatronik mühendisliğinin imza yetkisi yok mu?
  17. B

Mekatronik Mühendisliği İmza Yetkisi

Şuan Karabük üniversitesi mekatronik mühendisliği öğrencisiyim bölüm arkadaşlarım mekatronik mühendisliğinin imza yetkisi yok dediler gerçekten imza yetkisi yok mu?
Yukarı Alt