Arama Sonuçları

1. Y

Solidworks simulationxpress ürün kodu

Arkadaşlar ürün kodu uyarısı veriyor simualtinxpress'de nasıl halledebilirim bunu ?
  2. Y

çekme kalıp tasarımı

Arkadaşlar elinde solidde çizilmiş çekme kalıp tasarımı olup gönderebilecek var mı ? [email protected]
  3. Y

Solidworks 2016 sorun

Arkadaşlar yaklaşık 4 5 ay SW2016 kullandım. Sorunsuz ve gayet hızlıydı program. Hicbir şekilde kasmıyordu zorlamıyordu bilgisayarı. Daha sonra hicbir şey yokken bir anda kasmaya başladı program. Sketch bile açamıyorum cizgiyi donduremiyorum. O kadar yavaşladı yani. Ama bilgisayarın kendisinde...
  4. Y

İsim önerisi

Merhaba arkadaşlar, instagramda Makina/Imalat ağırlıklı bir sayfa açmak istiyorum. Eğer istediğim gibi olursa sitesini açmayı düşünüyorum. Ama aklımda çekici güzel bir isim yok. Isim onerisi olan var mi ? Dikkat çeken bir isim olsa çok güzel olur. Tesekkur ederim :)
  5. Y

Mukavemet hakkında

Arkadaşlar merhaba. Mukavemet vizesine çok bisey anlamadan girdim ama iyi sayılabilecek bir not aldım. Dersleri çok takip edemediğim için yaz okuluna bırakmayı düşünüyordum fakat vizesi iyi gelince yaz okuluna bırakmaktan vazgeçtim. Büyük ihtimal gecicem ama bisey öğrenmeden geçmek istemiyorum...
  6. Y

İmalat mühendisliğine ek olarak ne okunmalı açık öğretimden

Arkadaşlar İmalat mühendisliği okuyorum açık ogretimdende bir bolum okumayi düşünüyorum. Hangi bölümlerin ilerde bana faydasi olur ? Ve ne kadar faydasi olur ? Sınav zamanları ne zaman oluyo vize final zamanlarina denk geliyosa okul derslerimi etkiler diye düşünüyorum ?
  7. Y

AUTOCAD'de kendimi nasıl geliştirebilirim?

AUTOCADDE KENDİMİ GELİŞTİRMEK İSTİYORUM. ÖNEREBİLECEĞİNİZ SİTE, KİTAP VS. VAR MI ?
  8. Y

İmalat Mühendisliği

MERHABA SİTEDE İMALAT MÜHENDİSLİĞİNİ BULAMADIM DA İMALAT MÜHENDİSLİĞİ HAKKINDA BİLGİLERE NEREDEN ULAŞABİLİRİM ? VE İMALAT MÜHENDİSLİĞİ EKLENECEK Mİ BÖLÜMLERİN ARASINA ? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
Yukarı Alt