Arama Sonuçları

1. orham veli

ses sistemi

aynen bundan 2 adet var o zaman benım ınternette 2x40w amfi bulmam gerekıyor demek kı teşekkurler sizin bildiğiniz herhangıbır devre varmı acaba
  2. orham veli

ses sistemi

merhaba arkadaslar sızden bı konu hakkında acıl yardıma ihtiyacım var bende 2 adet kolon var ve bunların ucunda jack fılan yok sadece + - olarak sıyah kırmızı kablo var ve bu kolon ların içinde de 3 adet ayrı ayrı hoparlör var bunların ebatları değişik hepsinin en buyuk olanın adı WOOFER...
  3. orham veli

ses sistemi için acıl yardım

merhaba arkadaslar sızden bı konu hakkında acıl yardıma ihtiyacım var bende 2 adet kolon var ve bunların ucunda jack fılan yok sadece + - olarak sıyah kırmızı kablo var ve bu kolon ların içinde de 3 adet ayrı ayrı hoparlör var bunların ebatları değişik hepsinin en buyuk olanın adı WOOFER...
  4. orham veli

ses sistemi

bunda 3 hoperlör var demem dakı olay woofer,mıdrance,twetter bunlar var vu metre içinde teşekkürler
  5. orham veli

ses sistemi

pekala teşekkürler peki ya bunlara stereo olarak vu metre nasıl baglayabılırım.
  6. orham veli

ses sistemi

teşekkürler peki buldugum anfı devresi kac wat lık olmalı. yo normalde bunlar teyip hoparlöruydu jack yok direk siyah kırmızı kablo var ben bu iki hoparlörü birbirine bagladım ucunada normal jack taktım. atakan
  7. orham veli

ses sistemi

iyi aksamlar yenıyım daha bu sorucagım soru herkes tarafından gözüküp güzükmiyecegini bilmiyorum. benım elimde 2 adet hoparlör var boyları 1 metre boyuntunda her birinin üzerinde 3 ayrı hoparlör var bunlardan kalıtalı ses almak istiyorum bunun içinde elektronık devre hazırlamam gerekıyor ama...
Yukarı Alt