Arama Sonuçları

1. O

inşaat, makine, elektrik sizce hangisi

@Kemal Okur @Mustafa Yaşar Keçeci Anladım bu aralar kime sorsam inşaat diyor modaya bende uyucam galiba, ama alt taraflarada makine yazmayı düşünüyorum.Ankette Elektrik en çok oyu almış gerçi :) Kemal Bey şehir dışında öğrenci evinde kaldınız heralde bunla alakalıda bi kaç şey sormak...
  2. O

@Mustafa Yaşar Keçeci yorumların için çok teşekkürler.Derslere baktım hiç fikir sahibi olabileceğim dersler değil ben kendime güveniyorum ne olursa olsun çabuk öğrenen biriyim.Akışkanlar Mekaniği,Elektropnomatik ve Elektrohidrolik Sistemler çok havalı ders isimleri var bence :) Kendinizi...
  3. O

Kemal Bey dışında fikrini beyan etmek istiyen yok mu.mühendis kaynıyo olması lazım buranın.Tercih dönemi yaklaşıyor ve hala kararsızım.18 yaşında çocuk kalına biliyomuş demek ki hala Bilgisayar oyunlarına bağımlı karı kız peşinde koşan daha çok koşturan :) Bir gencim.Ama oturup düşününce inşaatı...
  4. O

Cümleten Selamın Aleyküm.2 gün sonra lys fen sınavına giricek lise son öğrencisiyim.Muhtemelen 310-330 puan aralıgında bir mf-4 puanım gelicek.İstanbul dışında daha küçük şehirlerde mühendislik okumak için yeterli bir puan.Ama seçicegim mühendislik dalı hakkında cok kararsızım.İşte kardeşim bir...
Yukarı Alt