Arama Sonuçları

1. Hatice

sakarya inşaat mühendisliği nasıldır?

Bölüm iyi ama ünivi araştırmak lazım, hocaları, eğitim sistemi, teknolojisi... gibi biçok şey önemlidir bence...
  2. Hatice

Tıp Mühendisliği Hakkında

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. çok sağolun. Ben teknolojik olan herşeye ilgi duyarım, aslında küçüklüğümden beridir inşaat mühendisliği istiyordum ama babam sağlık ile ilgili bölüm seçmemi istediği için babamla ortak isteğimi olan bölüm olacağını düşündüm, hem babamın istediği gibi...
  3. Hatice

Tıp Mühendisliği Hakkında

Arkadaşlar merhaba, ben bu yıl tercih yapacam, biyomühendislik ve tıp mühendisliği hakkında araştırma yaptım ama aynı olduğu yazılıyor, Tıp mühendisliği yeni açılmış, biyomühendislik ise önceden vardı... Sizce hangisini seçmem daha iyi, bu konuda oldukça kafam karışık, yardımlarınızı bekliyorum...
  4. Hatice

inşaat, makine, elektrik sizce hangisi

İnşaat mühendisliği benimde tercihim olacak, bana göre inşaat ve elektrik makineden daha iyi, gönlünüzde ne varsa ona gidin, mutlu olacağınız bölümü tercih edin. Bu arada bende aranıza yeni katıldım, bir çok sorum var, bende inşaat mühendisliği istiyorum, İnşallah birbirimize yardımcı oluruz...
Yukarı Alt