Arama Sonuçları

1. G

Makina mühendisliğinde sonra yüksek lisans

Kardeşım her muhendıslıkte çok mezun var açıkçası ktu de falan eem tutmuyo bılgısayar belkı tutar bı sansı var ama makıne tutuyo baska da teknık olmayan unıversıteye gıtmek ıstemıyorum ne yapsam ya
  2. G

Makine Mühendisliği 2. Öğretim Hakkında

Merhabalar, KTÜ Makine Mühendisliği 2.öğretim düşünüyorum. Ancak çok farkı oluyor mu bırıncı ogretımle, saatlerı falan sıkıntı oluyor mu? Bir de ıstanbulda oturuyorum, çok zorluk çekermıyım burada ktu de okuyan muhendıs varsa bılgılendırırsenız sevınırım tesekkurler
  3. G

Hangi Mühendislik?

Arkadaşlar bende makıne muhendıslıgı puanım tutuyor ktü de fakat ben yazılımı da sevıyorum bılgısayarla ugrasmayı ne yapacagıma karar veremıorum ama ktu de tutumuyor ıste yazılım bılgısayar vs. ne yapmalıyım ktu de teknık unıversıte oldugu ıcın bana cazıp gelıyor. Bı fıkır onerırmısınız
  4. G

Makina mühendisliğinde sonra yüksek lisans

Merhabalar bende makıne muhendıslıgı ıstıyorum da aslında puanım tutuyor ama yazılım konusunda da ilgiliyim bilgisayarı da seviyorum sizce ne yapmalıyım bı turlu karar veremıyorum yazılım da puanım tutmuyor bılgısayar muhendıslıgınde bazı unıversıtelerde tutuyor fakat makıne muhendıslıgınde ktü...
Yukarı Alt