Arama Sonuçları

1. D

Mekatronik mühendisliğinde otomasyonun(PLC'nin) yeri

düşünüp bişeyler tasarlamayı severim zaten plcde de aynısını/benzerini yapıyoruz.bu hoşuma gitti :D sağolun tekrardan aklıma sorular geldikçe rahatsız ederim yalnız :D
  2. D

Tamam anladım sağolun. Mesela elektronik olarak neler yapıyoruz ?
  3. D

Yani bu makineyi,nasıl çalışacağını,içindeki parçaları tasarlayıp çizimini yaptırıp bütün herşeyini bitiriyosun sonra çizimi ilgili yerlere veriyosun onlar makineyi senin istediğin gibi oluşturup sana teslim mi ediyolar? Ve kendini ne kadar geliştirirsen geliştir kamuda mı daha fazla yoksa...
  4. D

Sistem tasarlamaktan kastınız nedir? Nasıl bir sistem? Cihaz geliştireceksek hergün de cihaz geliştirmeyiz heralde diğer günler de bu cihazların bakımını yaparakmı geçireceğiz yapacağımız tek şey bu mu? Ve bunu ilerde öğrenicen eğer bu işi yaparsam ama merakımdan soruyorum nasıl bi cihaz...
  5. D

O kadar kişi okudu bi cevap gelmedi be arkadaş
  6. D

Merhaba ben liseden yeni mezun olmuş YTÜ mekatronik mühendisliğini kazanmak için dershaneye giden bi öğrenciyim.Lisedeyken bize hep plc yi programlatırlardı ve bende plc yi programlayıp bunu başarmayı çok severdim.Mekatronik mühendisliğinde otomasyonun, plc programlamanın yeri nedir önemli bir...
  7. D

Mekatronik Mühendisliği Hakkında Yorumlar

Evet evet oldunuz sağolun mühendislerin oluşturduğu bi site ve soruları mühendislerin cevaplandırdığı bi site ayrıyeten güven veriyor zaten
  8. D

Sıralama sanırım iyiden kötüye doğru yapılmış. Mekatronik mühendisliğiyle daha iç içe olan mühendislik makine mi yoksa elektrik elektronik mi? Ve mühendislik için teknik üniversiteler daha iyi değil midir ? Son olarak da işverenlerin hangi üniversite mezunlarını ön planda tuttuğunu nerden nasıl...
  9. D

Merhaba arkadaşlar ve sayfa yetkilileri, ben mekatronik mühendisliği okumak istiyorum bu bölüm çok az üniversitede var.Bu bölümün hangi üniversitede daha iyi olduğunu,işverenlerin hangi üniversite mezunlarını ön planda tuttuğunu bilmiyorum. Sanırım bu bölümün olduğu en yüksek puanlı/sıralamalı...
Yukarı Alt