Arama Sonuçları

1. extreme008

İzmir Karşıyaka Mavişehir

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde Mavişehir semtinin dwg yada netcad çizimlerine ihtiyacım var elinde olan varsa yardımcı olabilir mı?
  2. extreme008

Kendine güveniyorsan başla. İş imkanı nasıl bende bilmiyorum daha mezun olmadım. Termodinamik ve...

Kendine güveniyorsan başla. İş imkanı nasıl bende bilmiyorum daha mezun olmadım. Termodinamik ve mukavemetin çok fazla önem taşıdığı bir bölüm.
  3. extreme008

Ölçme Teknikleri 1 Soru

Konum vektörlerini kullanarak çözebilirsin bence. ijk ları çek,taraf tarafa yap.
  4. extreme008

Otomotiv Mühendisliği mi Uçak Mühendisliği mi?

Süleyman Demirel Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği öğrencisiyim. Liseden bu yana bölümle ilgili eğitim alıyorum. Henüz mezun değilim ancak kuzenim Almanya'da uçak mühendisliğini bitirdi sektöründe iş bulamadığı için mi otomotiv sektörü daha mı cazip geldiğini bilmiyorum ama otomotiv üzerine...
  5. extreme008

Meslek Okulundan Mühendislik Bölümüne Geçiş

Bana kalırsa DGS ile geçmek yerine mezuna kalıp sıfırdan mühendislik eğitimine başlamak daha mantıklı. Mezun olduğum yıl normalde ben de 2 yıllık yazıp DGS ile geçmeyi düşündüm ama sonrasında sınava çalışıp eğitime garanti başlamak istedim. DGS'ye bırakırsan ne olur? 2 yılı bitirince para...
  6. extreme008

Kod yazma temellerini almak için harika bir oyun.

Ücretsiz diye biliyorum.
  7. extreme008

Otomotiv Mühendisliği Hakkında Yorumlar

Ne kadar gelişirsen o kadar iş bulursun dediler bize bekliyoz bizde bakalım ne olacak :)
  8. extreme008

dumlupınar üniversitesi 2. öğretim mi, süleyman demirel üniversitesi 2. öğretim mi?

Isparta'ya gelirsen nerden geldim buraya dersin ama sonra alışınca çok güzel oluyor. Eğitim bakımından endüstri de hocaları pek tanımıyorum ama okulda en etkin mühendislik grubu endüstri diyebilirim.(Konferanslar ve etkinlikler bakımından.)
  9. extreme008

Yine de bi fantazi yapmak istersen otomotivi sonlara doğru yaz :) Başarılar.
  10. extreme008

Araba motorları

Bir betimlemeden yola çıkacak olursak 100 tane atın olduğunu düşün ve bu atların hepsi bir arabaya bağlı.(Bağlı oldukları iplerde tork olsun.) Atların içtikleri suyu da benzin olarak kabul edelim. Atları koşturursak, susarlar ve görülebilecek düzeyde su içerler. Ama durduklarında sadece vücudun...
  11. extreme008

Süleyman Demirel Üniversitesi Hocaların çoğu argeden ziyade sahada olacağımızı söylüyor. Tabi kendini çizim ve programlamada geliştirirsen durum farklı. Ben mesleği çok seviyorum hani bi modifiye tutkusu değilde yeni bir şeyler katma çabası içerisindeyim. Lise eğitimimi de motor üzerine aldığım...
  12. extreme008

Otomotiv mühendisliği 1. sınıfı bitirdim. Meslek lisesi mezunu olduğum için matematik kimya gibi dersler biraz zorladı ama genel itibariyle dersler aman aman değil. Belki üniversiteden üniversiteye değişebilir ama makinenin alt programı olduğu için makineye benzer konular ele alınıyor. Aslında...
  13. extreme008

ZWCAD

Otomotiv mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim. Teknik resim dersi alıyorum ama meslek lisesi çıkışlı olduğum için dersin içeriği bana biraz basit geliyor. Önümde 6-7 ay gibi bi dönem var bilgisayar destekli çizim dersi almak için. Bu dönemde görüş yeteneğimi geliştirmek , ekstradan menü ve kısayol...
  14. extreme008

Farklı biri olsaydık!

Videodan çok esinlenmiş gibi olacak ama biraz hayatım böyle . Ortaokuldaydım anadolu lisesine gitmek istiyordum puanlarına baksana nereye gidiyorsun dediler. Her şey yolunda giderken anadolu lisesine yerleşecekken sınava iki ay kala ayağım kırıldı başaramadım. Düz liseye yerleştim. 1. Sınıftan...
  15. extreme008

İmalat mühndisliği diploması?

Kardeşim imalat hakkında fikrim yok ama bizim bölümde de aynı durum var.Otomotiv mühendisliği makinenin alt programı olarak görünüyor ama sonuç olarak otomotiv mühendisliği diploması alacakmışız. Seninki içinde aynı şekildedir diye düşünüyorum ama dediğim gibi net bilgi değil.
  16. extreme008

Büt ve ortalama(Üst sınıflar yardım)

arkadaşlar merhaba, Otomotiv mühendisliği 1.sınıf öğrencisiyim. Hiç bir dersten kalmadım ve geneli cc dc;ortalamam 1.83. 7 kredilik bilgisayar programlama dersi var. C# ile programlama gördük. Programa yeterince hakim olduğumu düşünüyorum ama sınavda başarı gösteremedim. Vize 25,Final 43,sınıf...
  17. extreme008

Fizik 1 soru

Vort ile çözülüyor sanırım ama henüz yeterli bilgim yok konu hakkında yanıltmak istemem , soru sizindir. :)
  18. extreme008

Fizik 1 soru

bir sorunun çözümü;
  19. extreme008

Abaküs Kitap’tan 4 set Mühendis Beyinler Takipçilerine Hediye

İstediğim set: C ile programlama seti Bölüm: Süleyman Demirel Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği
Yukarı Alt