Arama Sonuçları

1. Mesut CEYLAN

DGS ile Bilgisyar mühendisliğine geçmeyle alakalı sorum var!

Merhaba, 2016 yılında DGS ile Süleyman Demirel Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme mühendisliğine geçiş yapıp 2020 yılında mezun olan birisi olarak sorularına yanıt vermek isterim. 1) Baştan başlayıp 2 yıl yerine 4 yıl okuyabilir miyim? Gittiğin üniversiteye bağlı olarak muafiyet ders...
  2. Mesut CEYLAN

Kendini Geliştirmek

Dostum selamlar, Kendini otomasyon alanında geliştirmek istiyor isen, Siemens PLC ve Rockwell Automation PLC gruplarını incelemeni ve öğrenmeni tavsiye ederim. Siemens s7 200/300/400/1200/1500 Rslogix 5/500/5000 plc gruplarına ait software ile alakalı bir çok video ve dökümana kolaylıkla...
  3. Mesut CEYLAN

DGS hakkında birkaç sorum var

Merhaba tekrardan, Arşivdeki resimlerime baktım kitaplar hakkında en son kitaplarımı yakmıştım görsellerden belki görebilirsiniz hangi yayın evlerinin kitaplarını çözdüğümü ancak ne yazıkki hepsini hatırlayamıyorum, ihtiyaç, murat, yargı, pegem, yediiklim gibi yayınların soru bankalarını çözdüm...
  4. Mesut CEYLAN

Baret takma zorunluluğu olmayan masabaşı bir iş bulabilir miyim?

Merhaba öncelikle geçmiş olsun, Sektörden sektöre mühendislerin baret kullanma durumları mevcut başlıca baret kullanılan alanlar ağır sanayi işletmeleridir. Bu işletmeler içerisinde farklı departmanlarda çalışma durumunda baret takma durumu neredeyse hiç denecek kadar azdır. Mesela satın alma...
  5. Mesut CEYLAN

İşyeri Eğitimi

Merhaba, Alümünyum sektöründe çalışmaktayım ve firmamızda döküm hatları mevcut, yeni mezun için meslek öğrenme adına çok iyi bir ortam mevcut ve seri üretimin başladığı yerde kazançta güzel oluyor özellikle dökümün olduğu yerler alüminyum, metal ve demir gibi. Döküm firmasına başlamanı...
  6. Mesut CEYLAN

DGS hakkında birkaç sorum var

Merhaba, 2015 DGS sınavını kazanıp mezun birisi olarak sayısal bölümlerde matematik katsayısı çok yüksek diyebilir 6 türkçe sorusu 1 matematik sorusu gibi bir eşitlik durumu var son zamanlarda nasıl ancak buna yakındır. 2016 dan sonra sanırım her alanda en az bir net yapma zorunluluğu getirildi...
Yukarı Alt