Arama Sonuçları

1. M

Lys puanıyla yatay geçiş

Yardımcı olmadı ben zaten bunları biliyorum ama daha erken geçmek istiyorum. Hazırlık sınıfından sonra da geçiş var siye biliyorum ama araştırdığımda tam net bişey bulamadım bu yüzden daha geniş kapsamlı bileb birisi vardır diye buraya sordum ama beni tatmin eden bir cevap olmadı
  2. M

Lys puanıyla yatay geçiş

Yok daha başlamasım hazırlık okuyorum yıl sonunda geçiş yapmayı düşünüyorum. Bunun için araştıeıyorum burası çok büyük geldi kendimi rahat hissetmiyorum. Geçmek benim için her yönden daha iyi olucak
  3. M

Lys puanıyla yatay geçiş

Teşekkür ederim biraz daha baktım da yine de emin olmak için soruyorum ben bu yıl hazırlığı marmarada okuyup geçtikten sonra seneye dokuz eylüle gidebilir miyim
  4. M

Lys puanıyla yatay geçiş

Ya bilen yok mu ? Biri yardımcı olsun
  5. M

Lys puanıyla yatay geçiş

Kolay gelsin ben bu yıl marmara makineyi kazandım fakat ben burda durmak istemiyorum. Bazı nedenlerden dolayı burası ağır geldi. Yaşadığım şehir aydın ve ben izmire gitmek istiyorum. Lys puanıyla hazırlıktan sonra hemen geçilebilir gibi bişeyler duydum. Dokuz eylül ve ege tercih listemde vardı...
  6. M

Merhabalarrrr

Teşekkür ederim sağolun
  7. M

Merhabalarrrr

Marmara makine(ing) tuttu bugüne kadar yardımcı olmuş olmaya çalışmış herkese teşekkür ederim
  8. M

Elektrik fizik ya da uçak mühendisliği

Çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için kolay gelsin
  9. M

Ya o zaman şey üniler olarak konuşalım fizik mühendisliğini bıraktım sildim kafamdan zaten sıralamam anca necmettin erbakan uçağa yetiyor. O üni nasıldır iyi öğrenilir mi? Makineye de ilgi duyuyorum makinede 3 üni var aklımda istanbul üni Marmara üni ve ege üni internette bakınca istanbul...
  10. M

Kolay gelsin sınava girdik çıktık sonuçlar geldi mf4 te 36bin yaptım şimdi istediğim itü ya da yıldız tutmuyor aklıma bi yandan da makine de girdi. Neyse şimdi sıralamama uygun necmettin erbakan uçak müh var. Orası nasıldır eğitimi nasıldır merak ettim. Yani diğer itü fln 7 binle alırken bunun...
  11. M

Makine Mühendisliği mi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği mi?

Ya hayalim yıldız makineydi o olmayınca bir sürü şey dediler elektrik iyi falan gibi aileden de şey gelince ona bak şuna bak gibisinden. Ben elektriği seviyorum makineyi de seviyorum yani nasıl desem bilemedim de. İkisi de güzel bence ama karar veremedim bunun için hani ikisi için de bi yorum...
  12. M

Makine Mühendisliği mi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği mi?

Merhabalar öncelikle ben bu yıl mezun oldum ve mf4 36bindeyim ben makine ya da elektrik elektronik arasında kaldım hangisi daha avantajlı olur bi yardımcı olsanız bu arada düşündüğüm üni ege üni
  13. M

Ya girmek istediğim yer itü ya da yıldız teknik
  14. M

Bu üç mühendislikten birini istiyorum. Şu an denemelerde 100net civarı çıkıyor fazla değil.Fazla çalışamıyorum. Böyle giderse girebilir miyim ? Ya da nasıl çalışayım
Yukarı Alt