Arama Sonuçları

1. Furkan.donmezz7

Karabük Üniversitesi Mühendis Beyinler Kulübü

Bence burda yeteri kadar adam var kulübü kurmaya. Ben makine mühendisliği hazırlıktayım bu kulübün kurulması için elimden geleni yaparım. Neyi bekliyoruz?
  2. Furkan.donmezz7

Hangi mühendislik bana göre?

Ben de tam olarak sizin gibi düşünüyorum. Alanında en iyisi olabilmek için hepsinden bilgi sahibi olmak gerekir ama birinde ustalaşıcaksın. Benim aradığım şey hangisinden hedeflerime daha kısa ulaşabilirim bunun arayışındayım. Bunun sebebi tabi ki de sınav kaygısı. A planlarım B planlarım C...
  3. Furkan.donmezz7

Öncelikle teşekkür ederim. Yüksek lisans fikri kafamda hep var hatta yurtdışı eğitimi düşünüyorum. Şu an için Almanya
  4. Furkan.donmezz7

Öncelikle teşekkür ederim. Fakat bölümlerin dersleri hakkında zaten yeterince bilgi sahibiyim ama nasıl anlatsam bana birtek bölüm biraz yetersiz geliyor. Çünkü yapmak istediklerim farklı. Ben sadece ne Makine Mühendisliği okuyup satış mühendisi satış mühendisi olmak istiyorum ne de EEM okuyup...
  5. Furkan.donmezz7

Sevgili abiler ablalar ben 12. Sınıf öğrencisiyim ve bildiğiniz üzere 38 gün sonra da üniversite sınavının ilk adımı olan Ygs'ye gireceğim. Baştan beri kafamı kurcalayan bir mesele var. Ben senenin başında Mimarlık seçmek istiyordum fakat daha sonra mühendislik bölümlerinin de bana uygun...
Yukarı Alt