Arama Sonuçları

1. Melis Ars

AUTOCAD'de kendimi nasıl geliştirebilirim?

Youtube üzerinden takip edebilirsin. Bunun dışında eğitim videolarıda mevcut belli kısımları. Ağırlıklı olarak Haluk Tatar videoları vardır. Senin için iyi olacaktır. Başarılar arkadaşım
  2. Melis Ars

Kombi Parçaları Çizip Dosyama Ekleyecegim Ama Yazı Olarak Ne Yazabilirim

Baktım fakat ya makina üzerine yada dogalgaz üzerine dosya mevcut. Makina okuyup dogalgaz üretim alanında calısan biri varsa bilgi verebilir diye düsündüm. İkisiyle baglantı kurabilmek lazım
  3. Melis Ars

Kombi Parçaları Çizip Dosyama Ekleyecegim Ama Yazı Olarak Ne Yazabilirim

Arkadaslar Makine Resim Mezunuyum. Staj Yeri Bulamadığım İçin En Son Doğalgaz İşi Yapan Bi Firmada Çalışmaya Başladım. Staj Dosyamı Hazırlıyorum. Kombi Parçaları Çizip Dosyama Ekleyecegim Ama Yazı Olarak Ne Yazabilirim ? İki Alan Arasında Nasıl Bi Bağlantı Kurabilirim ? Parçalar Yurt Dışındaki...
  4. Melis Ars

Önlisans Bitirme Ödevi-Hamur Karma Makinesi

Teşekkürler Furkan Bey Alakanız İçin.
  5. Melis Ars

Önlisans Bitirme Ödevi-Hamur Karma Makinesi

Merhaba Arkadaşlar, Makine Resim Son Sınıf Öğrencisiyim. Sene Sonu Bitirme Projesinde Yalnız Çalışma Yapacağım Projem HAMUR KARMA MAKİNASI Cihan Bey'in Gönderdiği Videolar Fikir Sahibi Olmamı Sağladı Furkan Bey'in Önerisiylede Sizlerle Sorunumu Paylaşıyorum. Fakat Ölçülerde ve Autocad Çizimleri...
  6. Melis Ars

Proje olarak hamur karma makinasına karar verdim. Cok bir zorlugu yok ölcülerini bilsem teknik...

Proje olarak hamur karma makinasına karar verdim. Cok bir zorlugu yok ölcülerini bilsem teknik resim ve solidle başa çıkabilirim fakat autocad bilgim sıfır bu konuda yardımcı olursanız tüm dualarım sizinle olur :)
  7. Melis Ars

Makine Mühendisliği Bitirme Ödevleri

Cesaretsizim tüm sorun bu. Bir an önce araştırmalara başlayıp tekrar teknik bilgiler iiin rahatsız edeceğim sizleri şimdiden teşekkürler.
  8. Melis Ars

Bilgilendirdiginiz icib tesekkür ederim. Autocad bilgim cok zayıf makinaya ulastıktan sonra makinanın autocad resmini cizebilecek biri varmı ücretli veya ücretsiz ?
  9. Melis Ars

Cam Kesme Makinası ve Sabun Paketleme Makinasını Hocamız Birini Seç Diyerek Verdi. İkisinden Birinin Teknik Resimlerine Ulaşabilirsem Mükemmel Olur. Onun Gibi Makinalara Olması Lazım
  10. Melis Ars

Bitirme Projesi Olarak Bir Makineyi Hem Teknik Resim Hem Solid Hemde Autocad de Çizmem Gerekiyor Mayısa Kadar Teslimat Süresi Ama Hoca Hangi Makinayı Gösterdiysek O Olmaz Bu Olmaz Dedi. Bitirme Projelerinde Bu Şekilde Makine Çizmiş Olup Yardım Edecek Biri Var Mı ?
Yukarı Alt