Arama Sonuçları

1. looktr

Çok Aranan Zor Bulunan Parçalar ve Malzemeler

Otomobil olsun hırdavat olsun çoğumuzun bazen ihtiyaçları olur. Aradığımız parçayı bulmakta zorlanırız. Hayata geçirmek istediğim bir projem var. Bu proje için çok aranan ve/veya zor bulunan parça isimlerine ihtiyacım var. Sizin de aklınızda böyle parça isimleri varsa yorumda belirtmenizi rica...
  2. looktr

Step Motor almak istiyorum

Aynı şeyi merak edip başka bir forumda konu açmıştım. Motor için ise aliexpress.com öneririm.
  3. looktr

Tam otomatik şanzıman yapılabilir mi?

Makine motor mühendislik alanında bilgim yok. Fakat bahsettiğim şekilde basit düzenekler için otomatik şanzımana ihtiyaç duyuluyor. Bu şekilde üretilmiş kullanılan şanzıman var mı? Veya yapılabilir mi? Bununla ilgili fikir almak için bu foruma üye oldum. Keşke kolay bulunabilen bir şey olsa da...
  4. looktr

javascript mysql bağlantısı

php ve javascript kitaplarım hurdaya çıktı. ihtiyacınız varsa ödemeli olarak kargo ile gönderebilirim.
  5. looktr

Webmasterlardan yardım

site wordpress mi? altyapısı nedir?
  6. looktr

Tasarım projesi

Yardımcı olur mu bilmiyorum ama benim de denizdeki dalgalardan elektrik üretme amaçlı bir fikrim var. Yapılması ve çalışması oldukça basit bir şey. Bir mile rulmanla tutturulmuş kollar denize giriyor. Suyun içinde kalan kısımda itme kuvvetinden yararlanmak için yaprak şeklinde saç yer alıyor...
  7. looktr

Girişimcilik Projesi Yardım

Merhaba. Ben de bilgi olarak kendimi geliştiremiyorum ama web mobil uygulama ve mekanik konularında yenilik fikirlerimle ilgili görüş almaya çalışıyorum. Şuradaki konuyu açmıştım.
  8. looktr

Tam otomatik şanzıman yapılabilir mi?

Rüzgar enerjisi ile ilgili hayata geçirmek istediğim projelerim var. Yalnız aşmak istediğim bir sorun hakkında size danışmak istiyorum. Bilindiği gibi rüzgar kimi zaman yavaş kimi zaman ise çok hızlı esiyor. Pervaneden alınan dönüş hareketi direkt olarak alternatöre verildiğinde, bu düzensizlik...
Yukarı Alt