Arama Sonuçları

1. G

Yatay geçiş

İnşallah yükseltirim sağolun yardımlarınız için teşekkür ederim
  2. G

Yatay geçiş

Şuan lys hazırlanıyorum ama sıralamam 400 bin küsüratlı istediğim yer ise sıralama 160 bin civarı alıyo açık söyliyim pek umudum kalmadı çalışıyorum ama işte en iyisiyle ons yakın bi bölüme gidip yatay geçiş ile oraya geçiş yapmayı düşünüyorum Birde şuan bilgisayar programcılığına kayıtlıyım...
  3. G

Yatay geçiş

Mesela ben yazılım mühendisliğine geçiş yapmak istiyorum hangi bölümü okumalıyım o zaman
  4. G

Yatay geçiş

Arkadaşlar mesela ben işletme iktisat veya istatistik ve bilgisayar Bilimleri bölümünü okusam ordan yatay geçiş ile mühendisliğe geçiş yapabilirmiyim
  5. G

İstatistik ve bilgisayar Bilimleri

Arkadaşlar bu bölümün iş imkanları nasıl okuyan veya mezun olan varmı varsa bilgilerini paylaşabilir mi
  6. G

LYS sıralama

Yorumun için teşekkür ederim dediklerini dikkate alıcam çık sıkı çalışıyorum zaten bu aralar ki lys ygsden daha kolay gibi
  7. G

LYS sıralama

Ben geımetride zorlanıyorum onu yapmamayı düşünüyorum diğerlerinde o kadar sıkıntım yok
  8. G

LYS sıralama

arkadaşlar merhaba benim istediğim mühendislik bölümü sıralaması 160 bin küsürde benim ygs sıralamam 400 bin küsür de tüm puan türlerinde benim sorum şu mf4 de 100 bin sıralama yapsam istediğim bölüme girme olasılığım nedir yani kontenjan az 15 kişi felan
Yukarı Alt