Arama Sonuçları

1. Eyüp ÖCAL

Çamaşır Makinesi Motorundan Scooter Yapmak

Kardeşim araya redüktörde isteyebilir motor devri yüksek kalabilir.
  2. Eyüp ÖCAL

İsıl işlem

Merhaba, Döküm işleminde dökülen metal kalıp içinde soğurken istenmeyen gerilmeler oluşabilir. Çok hassas parçaları gerilim giderme tavına sokmadan işlerseniz hassas ölçüleriniz değişebilir. Şöyle ki gerilim giderme yapmadan malzemeyi işlediniz örneğin 120.025 hassasiyetli bir ölçü yaptınız...
  3. Eyüp ÖCAL

Direnç,devre

Muhtemelen akımı sınırlamak.
  4. Eyüp ÖCAL

Makine Mühendisliği ve Startup

Merhabalar ben kayserideyim mekanik tasarımda iyimdir.Mail adresinden ulaşabilirsiniz. [email protected]
  5. Eyüp ÖCAL

Visual Studio Ve Sql server

Rica ederim kardeşim kolay gelsin
  6. Eyüp ÖCAL

Visual Studio Ve Sql server

Merhaba dosyayı paylaşırsan kontrol edelim 1627992828 intro yerine into yazıp deneyebilirmisin
  7. Eyüp ÖCAL

Mekatronik mi, Endüstri mi, Makine mi yoksa Elektrik-elektronik mühendisliği mi?

Kardeşim özel sektörde iş bulma olasılığın 4 üde aynı sayılır devlet düşünüyorsan mekatronik okuma çünkü alımları çok az. Makine ve elektrik elektronik diğer ikisinden daha iyi diye düşünüyorum.
  8. Eyüp ÖCAL

En Komik Yerli Komedi Filmleri Önerileri ?

En sevdiğim komedi film eski ama hala favorim Züğürt ağa
  9. Eyüp ÖCAL

Testere Hesapları

Merhaba Testere çapı keseceğin silindir çapına bağlıdır. Ne kadar küçük tutarsanız o kadar iyi büyüdükçe testere esneme yapar. Testeredeki diş testere çapına devir ve çıkan talaşa bağlı. Şöyleki testere üzerindeki her bir kesicinin malzemeye temas etme süresi önemli. Örneğin testere 4000...
  10. Eyüp ÖCAL

Eklemeli İmalat Analiz

Merhabalar Solidworks simulation ile sonlu elemanları kullanarak istediğin analizi yapabilirsin.
  11. Eyüp ÖCAL

C## ödevi yardımcı olabilir misiniz ?

console mu yoksa windows form app mi ? 1620733789
  12. Eyüp ÖCAL

30 metreküplük tuvalet için Fan seçimi

Kardeşim Merhaba, Linkdeki fan size gayet uygun saatte 765 m3 hava akışı sağlıyor. Teorik olarak 3 dakikada sizin wc yi komple sirküle eder.
  13. Eyüp ÖCAL

Hangi Analizleri Yapmalıyım?

Üzerine düşen kesme kuvveti ile mukavemet analizi yapabilirsin. Üzerine düşen ısı ile sulu veya susuz çalışma sonuçlarını karşılaştırabilirsin. Darbeli ve ya darbesiz çalışma durumunda(titreşim etkisi) kırılma ömrünü tespit edebilirsin.
  14. Eyüp ÖCAL

C de karşılaşılan sorun

Kardeşim kodların doğru kopyala çalıştır yaptım. Bende 102 den yazmaya başladı sanırım derleyicinde sıkıntı olabilir.
  15. Eyüp ÖCAL

C de karşılaşılan sorun

Kardeşim kodu paylaşırsan yardımcı olabiliriz.
  16. Eyüp ÖCAL

Merhaba , Konu Alanım İle İlgili Pek Bilgi Sahibi Değilim Yardımcı Olabilir Misiniz

Kardeş Merhaba; D-) LOADCELL KG ÖLÇMEK İÇİN TARTILARDA KULLAILIR. A-C MANYETİK ALAN ÖLÇER HIZ ÖLÇEDE KULLANILIR B OPTİK SENSER MOTOR HIZ VE POZİSYON ÖLÇEN ENCODERLARIN İÇERİSİNDE BULUNUR.
  17. Eyüp ÖCAL

Bitirme projesi yardım

Konu var mı ? Ne ile alakalı olacak.
  18. Eyüp ÖCAL

Alüminyum 7000 ve 6000 SERİ KONDİSYON

Merhabalar çok malzemeden anlamam ama söylediğin malzemeler alüminyum Demir karbon grafiğinde olabileceğini zannetmiyorum.
Yukarı Alt