c++

 1. V

  c++ kodumdan nasıl algoritma ve akış şeması çıkartabilirim.

  Arkadaşlar bu kodu oluşturdum ancak bunun algoritmasını ve akış şemasını nasıl yazabilirim?? yardımcı olursanız sevınırım :) (devc++)
 2. F

  c++ ödevime yardım eder misiniz!!

  jj 1590708376 #include <iostream> #include <string> #include <cmath> #include <conio.h> using namespace std; struct calisan { string ad ; string soyad ; int calisanno ; int maasi ; } ; int i=0; int arananno; int main () { calisan a[7]; a [0].calisanno =1000; a [0].ad ="Aycan"; a [0].soyad...
 3. Q

  Arduino ile Drone Yapmak

  Uçuş kontrolcüsü olarak Arduinoyu kullanarak bir drone yapmak istiyorum fakat daha önce fırçasız bir motoru arduino ile kontrol etmedim, bildiğim kadarıyla ESC kullanmak gerekiyor ve kod kısmında yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum.
 4. msalih.msa18

  C++ ÖDEVİ

  ARKADAŞLAR MERHABA C++ ÖDEVİMDE BANA YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ? (KENDİM YAPTIĞIMDA ÖĞRENECEĞİMİ, DAHA İYİ KAVRAYACAĞIMI BİLİYORUM. AMA ŞU ANDA VAKTİM YOK.) ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
 5. berkayfd

  C ++ proglamla yardım

  Merhaba bi ödevim varda yardım edebilir misiniz? Bu ödevde x,y koordinatları girilerek Üçgen tanımlanmasını ve üçgenin ikizkenar olup olmadığının kontrolünün yapılmasını sağlayacak olan Nokta ve Ucgen sınıfları ile bu sınıfların bazı fonksiyonlarının geliştirilmesi...
Yukarı Alt