imalat

 1. est4s

  Kapı Sürgüsü Üretimi

  Selamlar, ben Mekatronik Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Bu aralar üretim yöntemleri hakkında bilgi sahibi olmaya çalışıyorum. Acaba resmini verdiğim paslanmaz ve alüminyum kapı sürgü kilitleri nasıl üretilir?
 2. İ

  Parçanın İsmi Ve Nerede Kullanıldığı Hakkında Bilgi

  Resimdeki parçanın ne işe yaradığını ve isminin tam olarak ne olduğunu merak ettim, ancak bütün aramalarıma rağmen doğru bir sonuç alamadım. Daha önce görüp bileniniz varsa lütfen yazabilir mi? Şimdiden teşekkürler.
 3. deko15

  Gümüş Takı Girişimim

  Merhabalar, uzun yıllardır Kapalı Çarşı'da gümüş aksesuarların üretimi üzerine deneyim edindikten sonra kendi markamı oluşturmaya karar verdim. Ciddi bir yatırımın beraberinde el ustalığıma da güvendiğim için ilk mağazamı açtım. Mağazamda kendi imalatım olan gümüş yüzük, tesbih, kolye, küpe...
 4. nowgameover

  Bilgisayar Bilimleri mi İmalat Mühendisliği mi?

  Ben bu yıl tercih yapacağım iki bölüm arasında kaldım necmettin erbakan matematik ve bilgisayar bilimlerimi gazi imalat mühendisliği mi zaten sıralamam düşük Matematiği seviyorum ve yurt dışına çıkmak istiyorum
 5. F

  radiator core section(sac radyatör dilimi)!!!

  Arkadaşlar bunun imalatı nasıl yapılır? malzeme olarak ne kullanılır? teknik resmini nasıl yapabilirim? yani bununla ilgili bilgi sahibi olanlar yazarsa sevinirim. İnternet te hakkında birşey bulamadım.
Yukarı Alt