1kv üstü ve altı smm belgesi dersleri

Tepkiler
1
Üniv
Niğde ohü
İyi günler forumdaşlarım başlıkta adı geçen belgeyi almak için gereken dersler sitede yazıyor aynı zamanda muadil derslerde deniyor benim sorum şu
1)Elektrik makineleri 1 dersi aldım 2yi almam gerekirmi
2)Elektrik makinelerini erasmusda aldım bu sayılırmı
3)Elektrik tesis projesi dersi belge için sayılırmı
4)Energy conversion and resources diye bir derside erasmusda aldım buda iletim,dağıtım,üretim dersleri yerine sayılırmı

Hasan Basri Karakaya

Yetkili Kişi
Moderatör
Tepkiler
92
Meslek
Elektrik-Elektronik Yüksek Mühendisi
Üniv
K.S.Ü.
Öncelikle Elektrik Mühendisi mi, Elektronik mühendisi mi, yoksa Elektrik-Elektronik Mühendisi mi olduğunuzu bilemeden bu soruyu cevaplamak pek mümkün değil,
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.
bu linkteki bölüm bazlı ayrımı inceleyerek bunu siz tespit edebilirsiniz.

Elektrik Makineleri 1 dersini aldıysanız Elektrik Makineleri 2 dersini almanıza gerek yoktur. Elektrik Tesis Projesi dersi için ise ders içeriğide önem arz etmektedir. Ders içerik olarak EMO kriterlerine uyuyorsa bir sorun olmayacaktır.

Konu sahibi
Konu sahibi
B
Tepkiler
1
Üniv
Niğde ohü
Öncelikle Elektrik Mühendisi mi, Elektronik mühendisi mi, yoksa Elektrik-Elektronik Mühendisi mi olduğunuzu bilemeden bu soruyu cevaplamak pek mümkün değil,
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.
bu linkteki bölüm bazlı ayrımı inceleyerek bunu siz tespit edebilirsiniz.

Elektrik Makineleri 1 dersini aldıysanız Elektrik Makineleri 2 dersini almanıza gerek yoktur. Elektrik Tesis Projesi dersi için ise ders içeriğide önem arz etmektedir. Ders içerik olarak EMO kriterlerine uyuyorsa bir sorun olmayacaktır.

Saolun hocam bu kriter zaten sadece elektrik-elektronik mühendsleri için olduğundan belirtmemiştim ,elektrikçiler zaten direk alabiliyor haberleşme ve elektronikçiler zaten alamıyor

Yukarı Alt