4.00 ortalama

MrJava

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Ogrenci
Üniv
ODTU
Iyi gunler herkese. 17 yasindayim Rusyadan ODTU insaat muhendisligini kazandim. 1 sene hazirlik yapacagim oyle baslayacagim. Ancak hedefim Bilgisayar Muhendisligine yatay gecis yapmak. Moskocva Teknik Universitesinde Yazilim Muhendisligi okuma sansim var ama ben ODTU tercih etmek istiyorum. Simdi ODTU de 4.00 gibi bir ortalama nasil sahip olunur? Evet herkes dersi dinlemek gerektigini. Gunu gunune calismak gerektigini soyluyor. Peki bunun disinda neler yapilmali? Daha once ODTU de yatay gecis yapan var mi? Yardimci olursaniz sevinirim)

Konu sahibi
Konu sahibi
M

MrJava

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Ogrenci
Üniv
ODTU
Neye dayanarak oyle diyorsun?

Halilgok723

MB Üyesi
Tepkiler
7
Meslek
Elektronik ve haberleşme mühendisliği
Üniv
Karadeniz teknik üniverstesi
Göreceğin derslere daha önceden hazırlan ve sosyal hayatın olmayacak 4.0 ortalama için. Kimseyle yarışma. Hiçbir konuyu öğrenmeden atlama. Olur umarım 4.0 :)

Konu sahibi
Konu sahibi
M

MrJava

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Ogrenci
Üniv
ODTU
Tesekkur ederım)

Mehmet Eminn

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
İstanbul Üniversitesi
Bence Moskovayı da değerlendir. Zaten bilgisayar mühendisliğine yatay geçiş istiyorsun. Moskova çok daha iyi olabilir o konuda

Konu sahibi
Konu sahibi
M

MrJava

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Ogrenci
Üniv
ODTU
Yasim daha kucuk ve Rusya da hazirlik sinifi yok ve tum dersler Rusca. O yuzden ODTU yu tercih etmek istiyorum

Mehmet Eminn

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
İstanbul Üniversitesi
Anladım. Bir de yatay geçiş konusunu araştır derim ben.üniversite içi yatay geçiş olmayabilir

Yukarı Alt