Arduino ve Raspberry Pi Ödüllü Çekiliş

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Oğuzhan Mallı

Yetkili Kişi
Genel Yönetici
Tepkiler
435
Meslek
Nükleer ve Atom Mühendisi
Üniv
MEPhI, KTÜ
Bu hafta içerisinde Robot Kutusu firması sponsorluğunda Arduino ve Raspberry Pi Ödüllü çekiliş gerçekleştireceğiz. Projelerinizde ve hobi amaçlı yapacağınız işlerde kullanılacak malzemeleri uygun fiyatlar ile
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.
bünyesinde bulmanız mümkün.
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.
sitesinde kendinizi geliştirmenizde yardımcı olması için kitaplar ve kitleri de uygun fiyatlar ile bulabilirsiniz.

10 Tane soru bulunmaktadır testimizde. Bu 10 soru, soru havuzundan rastgele 10 sorudur. Test bitiminde isminiz istenecek. O kısıma forumdaki üyeliğinizin mail adresini veya kullanıcı adınızı yazmanız gerekmektedir. Süre 20 dakika, bu sayfada ne kadar süre kaldığını görememektesiniz o yüzden kendi sürenizi kendiniz ayarlayınız. Her ip nin 1 tane hakkı vardır. Eğer birden fazla testi çözerseniz aynı ip den diskalifiye olursunuz. Hile yapmayınız sistem oldukça şeffaf yakalanma olasılığınız yüzde 99 :). Tarayıcınızda VPN programı var ise kapatınız. Yurt dışı’ip ler kabul edilmeyecek. Eğer birden fazla kişi 10 sorununda tamamını doğru yanıtlar ise aralarında kura çekilecek.

Test için: https://www.muhendisbeyinler.net/arduino-ve-raspberry-pi-odullu-yarisma/

22 Ekim bitecektir yarışma.

Ödüller:
1.’lik Ödülü: Raspberry Pi 2
2.’lik Ödülü: Arduino Eğitim Kiti
3.’lük Ödülü: Arduino R3 Uno

Önemli Not: Sürekli yeni üyelik açmayınız! Açsanız bile aktif olmayacaktır. Lütfen zekanızı başka yerlerde kullanınız! Aynı pc den açılan üyelikleri sistem farketmektedir. Herkesin 1 üyelik hakkı vardır. Birden fazla üyeliği olan kişiler diskalifiye edilir ve tüm hesapları banlanır.

MB 1 arduino Yarışma.png

Yarışma Sonuçları:

Testen 10 puan üyelerimiz arasından kura çekilerek kazananlar belirlenecek. Aşağıda ki üyelerimiz 10 puan yapmışlardır.

@ANTİFZYON , @burak3212 , @zozsoy , @ozan , @serkhan , @Khaleesi , @Halo54 , @ENESERDOĞAN , @onursenoglu , @Auwlano @ahenkv, @ituna

1. Üyemiz - @ituna

2- Üyemiz - @Halo54 ( Bu üyemizin konuda mesajı bulunmadığından ne yazık ki diskalifiye edildi )

3- Üyemiz - @Auwlano

4- Yedek Üye - @Khaleesi

Kazanan üyelerin 3 gün içinde adreslerini özel mesaj ile bana iletmeleri gerekmektedir. Yoksa diğer yedek kişilere verilecektir.

Son düzenleme:

dissizcark

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
mühendis
Üniv
Sakarya Üniversitesi
Yarışmaya katılmak istiyorum.

seyit

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
ege
Bende yarışmaya katılacağım

Dolfinus

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Katip Çelebi Üniversitesi
Bende yarışmaya katılmak istiyorum.

Adnan can

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Çukurova Üniversitesi
Bende yarışmaya katılacağım

musuhal

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
necmettin erbakan
Ben de yarismaya katılacağım. raspberry pi yi alacağım ;)

tmtayfun

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Kocaeli Üniversitesi
Yarışmaya katilmak istiyorum

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt