Beykoz Üniversitesi Rezilliği

Beykoz Üniversitesini Tercih Edermisiniz?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar ancak oy kullandıktan sonra görülebilir.

dogruhaber

MB Üyesi
Tepkiler
1
Meslek
mühendis
Üniv
beykoz
doğruhaber2.jpg

Üniversiteyi Tercih Edecek Olan Arkadaşlar Aşağıda Belirteceğim Hususları Dikkate Alırsa Hem Kendileri İçin Hem de Aileleri İçin Maddi Manevi Açıdan Çok İyi Olur.

Her ne kadar sonunda üniversite yazsa da apartmandan bozma binalarda birçok dershaneden daha beter bir eğitim sisteminin olduğu okuldur.
Ben 4+2 yıl eğitim almaya çalıştım 2 yıl okul uzatıldı Almamam gereken 5 ders almak zorunda kaldım Aynı Bölüm olan diğer üniversitelere baktığımızda sadece Beykoz üniversitesinde olan dersler var diğerlerinde yok.
Bu derslerden kasıtlı olarak bıraktılar ve bu dersleri dışarıda başka üniversitede veremedik(ders olmadığı için olanlarında içerikleri uyuşmadığı için)

2 yıllık okul okuyan arkadaşlar da 4.5 yılda bitirebilmiş bir çok problem onlarda da benzerdi
Bizim Okuduğumuz Lojistik bölümü sıkıntılı sanıyorduk ama diğer bölümlerde de aynı bilgisayar ve sağlık bölümlerin de de aynı sıkıntı olmuş
Bizlere Staj İçin Yer Ayarlıyacağız Denilip Staj günü Staj Yapacağımız Yere Gidince Sizin İsminizi Bize Bildirmediler denildi Bizim Stajımız 3 ay geç başladı Buda diplomayı geç almamıza neden oldu.
Hiç bir şey Okul Yönetmeliğin de yazmıyor biz şikayet edince ekleniyor

bölüm 18 kişi 14 kişi 4 aynı dersten kalıyor sınıfın tamamı da en az 2 dersten kalıyor
Şikayetçi Oluruz Dediğimiz zaman Okul Uzatma ve Disiplin Cezasıyla Tehdit Ediliyoruz

-Tamamen para tuzağıdır
-Peşin Ödeme Yaptırmıyorlar
-DenizBanktan Kredi Çektiriyorlar
-Öğrenciniz görmüş olduğunuz eğitimleri alacak deyip dönem ortasında ders kaldırıyorlar ve ücret iadesi yapmıyorlar
-Resmi tatillerde ek ders zorlaması ile ders gördürüyorlar
-Ek derse kimse gelmedi deyip yok yazıyorlar(öncesininde hiç bir bilgilendirme yapmadan)
-Ders iptal edilmiştir deyip mail gönderip yok yazıyorlar
-Tek Yön Fotokopi Ücreti 2.5TL 1 karton bardak çay 10 TL
-Hiçbir ahlaki değerlere ve Dini değerlere önem verilmiyor
--Kapalı Olan Bayanların Başını Açmaya Çalışıyorlar
--Öğretim Görevlisi Tarafından Alenen Sınıf İçerisinde Hem Karşı Cinse Hem de Aynı Cince Sex Teklifinde Bulunuyorlar
--Dini İbadetlerini Yapmak İsteyenlere Fırsat Verilmiyor (Cuma ve Diğer Namaz Vakitlerinin Olduğu Saatler Ders Koyup Yok Yazılmakla Tehdit Ediyorlar)

Kayıt Esnasında Aşağıdaki Resimdeki Kampüsün Maketini Gösterip Eğitim Öğretimiz Bu Kampüste Görecekler Deyip Yalan Söylüyorlar
Yıllardır Aşağıdaki Kampüs Yapılacak
doğruhaber.jpg

doğruhaber2.jpg

Mining Engineer

Late is better than never....
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepkiler
202
Meslek
MEXT Research Fellow
Üniv
Kawamura Advanced Mining Tech
Bu durumu CİMER'e yazmanı öneririm. Devlet gerekeni yapacaktır. Kesinlikle bu durumu CİMER'e yaz.

Konu sahibi
Konu sahibi
D

dogruhaber

MB Üyesi
Tepkiler
1
Meslek
mühendis
Üniv
beykoz
Cimere Yazıldı Derslerde Zorluk Yaşatıldığı Şeklinde Fakat Şikayetçi Olan Arkadaş Disiplin Kurulu Kararı İle Okuldan Uzaklaştırıldı

Yukarı Alt