Bitirme Projesi Yardım

Observer

MB Üyesi
Tepkiler
1
Meslek
Öğrenci
Üniv
Çanakkale 18 Mart
Bilgisayar mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. Bitirme projesi konusu olarak "Görüntü işleme ile mesafe algılama ve kaza uyarı sistemi" almayı düşünüyorum. Ama görüntü işleme bilgim yada tecrübem yok bunu tek başıma yapıp yapamayacağımı kestiremiyorum buna nasıl karar verebilirim, nereden başlamayılım hangi teknoloji/teknolojileri kullanmalıyım yardımcı olabilir misiniz?

Konu sahibi
Konu sahibi
O

Observer

MB Üyesi
Tepkiler
1
Meslek
Öğrenci
Üniv
Çanakkale 18 Mart
Projeye zaman ayırmakta zorlanabileceğim ve tek başıma yapacağım için başka fikirlere karşı da açığım yardımcı olursanız sevinirim.

cml_by

MB Üyesi
Tepkiler
6
Meslek
Elektronik Mühendisi
Üniv
Sakarya Üniversitesi
görüntü işleme güzel bir tercih olur bence. Pek korkma. Korkarak birşey öğrenilmiyor. İlla ki yardım alabileceğin bir kaynak bulursun. Tez hocan var, arkadaşların var, bu gibi forum sayfaları var. Online plarformlarda görüntü işleme ile ilgili uygun fiyata olan eğitimlerden faydalanabilirsin... Ben iki aydır çalışıyorum. ilk iş tecrübem, tek mühendisim ve deneyimli kimse yok ki bana yol göstersin. Biraz korkarak girdim işe açıkçası. Fakat bu şekilde çok daha gayret ettim, kısa zamanda tahminimden de çok şey öğrendim. Forum sayfaları ve facebook gruplarındaki arkadaşlar çok yardım ettiler. Demek tek başına da olsa olabiliyormuş dedim. bence sende yaparsın.

Konu sahibi
Konu sahibi
O

Observer

MB Üyesi
Tepkiler
1
Meslek
Öğrenci
Üniv
Çanakkale 18 Mart
Maşallah diyelim göz değmesin. Azim yeter diyorsunuz yani teşekkür ederim.

cml_by

MB Üyesi
Tepkiler
6
Meslek
Elektronik Mühendisi
Üniv
Sakarya Üniversitesi
Yeter Allah'ın izni ile..:)

Yukarı Alt