c veya c++ Kod Yazabilen Aranıyor

Tepkiler
0
Üniv
Başkent Üniversitesi
Merhaba arkadaşlar ben endüstri mühendisliği okuyorum. staj dosyamı tamamlamam için c veya c++ programlarında kod yazmam lazım. ama bu konuda çok yetersizim. bana yardım edecek veya belirli bir ücret karşılığı 30 kasım 2017 tarihine kadar kod yazabilecek biri var mı?

KONU: Eğer işletmede bilgisayar sistemi varsa veya bu hizmet dışarıdan elde ediliyorsa yapılan bilgisayar çalışmaları hakkında bilgi veriniz. İşletmedeki herhangi bir problemi ele alarak (Rutin olarak yapılan bir hesaplama işlemi olabilir) herhangi bir programlama dilinde (BASIC, FORTRAN, PASCAL, C, VISUAL BASIC, EXCEL Macro, DELPHI, vb.) bir program yazınız ve bu programın ne yaptığını açıklayınız (Söz konusu program kesinlikle yazılacaktır). Işletmede kullanılan paket programları tanıtarak hangi işlerde, nasıl kullanıldıklarını sistematik olarak açıklayınız. Ayrıca, kullanılan (eğer varsa) MRP (Mapics vb.), ve ERP (SAP, BAAN, ORACLE vb.) yazılımları hakkında kısa bir bilgi verip, bu programların modüllerini kısaca açıklayınız.

Yukarı Alt