Cubemx ile ilgili YARDIMMM

Halilgok723

MB Üyesi
Tepkiler
7
Meslek
Elektronik ve haberleşme mühendisliği
Üniv
Karadeniz teknik üniverstesi
Cubemx programını kurdum ama stm32f0 yazılım paketini indirmem gerekiyor ama nedense sürekli şu hatayı veriyor indir dedğimde

Resim-1==
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.

Direkt paket dosyasını stnin kendi sitesinden zip dosyasını indirip kendim oradan kurmaya çalıştım ama yine bu sefer şu hatayı aldım

Resim-2==

Cubemx programını tekrar tekrar sildim yükledim ama sonuç değişmedi. Aynı programı farklı bilgiseyarda deniyorum çalıştırıyorr indiriyor ama kendi bilgisayarımda stm32f0 kütüphane indirmesini yapmıyor.
Bilgisi olan varsa yardım edebilirse sevinirim

Youtube Kanalım:
//Abone olmayı unutmayalım...

İlgili tarihte otomatik birleştirildi:

Sorun Cubemx aynı arduinolarda ki gibi belgelerim klasörüne bir libary klasörü oluşturuyormuş. ama bende o klasörü oluşuşturamadığından sürekli hata alıyordum. Neden oluşturamadığına araştıramadığımda bilgisayarımda kullanıcı adım HALİL GÖK olduğundan yani türkçe karakter olduğu için cubemx sürekli hata veriyor belgelerimin içerisine girebilmesi için HALİL GÖK ten geçmesi lazım ama geçemiyor orada takııyor.
Windows adım değişiyor ama kullanıcı adımın okadar kolay değiştiremeyeceğimi anladıktan sonra yeni bir ingilizce karakterli kullanıcı oluşturduktan sonra sorunsuz çalıştırdı ve belgelerime de klasörü kurdu.
İlgili tarihte otomatik birleştirildi:

Sorun Cubemx aynı arduinolarda ki gibi belgelerim klasörüne bir libary klasörü oluşturuyormuş. ama bende o klasörü oluşuşturamadığından sürekli hata alıyordum. Neden oluşturamadığına araştıramadığımda bilgisayarımda kullanıcı adım HALİL GÖK olduğundan yani türkçe karakter olduğu için cubemx sürekli hata veriyor belgelerimin içerisine girebilmesi için HALİL GÖK ten geçmesi lazım ama geçemiyor orada takııyor.
Windows adım değişiyor ama kullanıcı adımın okadar kolay değiştiremeyeceğimi anladıktan sonra yeni bir ingilizce karakterli kullanıcı oluşturduktan sonra sorunsuz çalıştırdı ve belgelerime de klasörü kurdu.

Son düzenleme:
Yukarı Alt