Dijital Oyun Geliştiricileri Topluluğu

Ahmet Kuslular

MB Üyesi
Tepkiler
4
Dijital Oyun Geliştiricileri Topluluğu(DOGET), Selçuk Üniversitesi bünyesinde kurulmuş bir topluluktur. Türkiye de oyun geliştirmenin yaygınlaştırılması ve oyun geliştirenlerin bilgi seviyesinin arttırılması, yeni girişimleri çıkarılması ve birçok konuda çalışmalar yürütecektir.

Sizler de topluluğumuz hakkında duygu ve düşünceleriniz paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda, "şunu yapsanız faydalı, güzel olurdu" dediğiniz bir etkinlik fikriniz varsa onları da bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz.
46.jpg

yarba

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
İskenderun Teknik Üniversitesi
Size katılıyorum her ne kadr oyun geliştirmeye meraklı olsam da nerden başlayacağımı bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olacak kaynaklarınız var mı?

abdurrahman.onat

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
ÇOMÜ Çan Meslek Yüksekokulu
Size katılıyorum her ne kadr oyun geliştirmeye meraklı olsam da nerden başlayacağımı bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olacak kaynaklarınız var mı?
eğer C# biliyorsanız size Unity öneririm. Eh karakter modelleme lazım olacak bunun içinde en iyisi blender. YouTube'ta videoları var bakarak öğrenebilirsiniz. :)

yarba

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
İskenderun Teknik Üniversitesi
Teşekkür edrim biraz kurcalayacm :)

Matrix

MB Üyesi
Tepkiler
13
Dijital Oyun Geliştiricileri Topluluğu (DOGET)
Yapmak istediğim bir mobil oyun uygulaması var. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş var mı ?
Örneğin Pokemon go oyunun çakması gibi düşünebilirsiniz. Ancak bunu bir kaç ilave ile harika bir şey yapacağız.
Maliyet konusunda uygun olabilecek yönlendirme ve bilgilendirmeler için şimdiden herkese çok teşekkür ederim.
Saygılarımla.....

denizgezmiş

MB Üyesi
Tepkiler
7
Meslek
Yazılım Mühendisi
hocam ben yeni bir oyun projesine başladım inşallah sonu güzel biter.

markup

MB Üyesi
Tepkiler
44
Meslek
Endüstri mühendisi
Üniv
Gazi Üniversitesi

alibey74

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Mimar
Üniv
Çanakkale
Benimde o tarz hayalim var ama daha amatörüz

dvrzener

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
öğretmen
Üniv
dicle üniversitesi
Topluluğa girebilmek için napmamız gerekiyor?

Yukarı Alt