Ekim ayı içindeki etkinlik listem

elektrofizikci

MB Üyesi
Tepkiler
18
Merhaba arkadaşlar. Burada yeniyim. Elektrik elektronik robotik ve mekanik ile ilgili etkinliklerin her ay bir listesini çıkarıp mümkün olduğunca duyurmaya ve gitmeye çalışıyorum. Bunu da sizlerle paylaşıyorum yaklaşık iki yıldır...
Bu listede de bu ayki etkinlikler mevcut... Sağlıcakla kalınız...

Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.

01-0426.Uluslararası Züchex, Züccaciye Ev Eşyaları, Dekoratif ve Elektrikli Ev Gereçleri FuarıZüccaciye, Hediyelik Eşya, Dekoratif Ev Tekstili ve Elektrikli Ev AletleriTüyap
01-0411.Uluslararası LED & LED Aydınlatma FuarıLED Sistemleri, Teknolojileri Ekipmanları ve Uygulamaları, LED AydınlatmaİFM
01-044.Elektronist FuarıElektronikYan Sanayi, Komponentler, Güç Kaynakları, Gömülü Sistemler,İFM
01-044.Elex FuarıElektrik Malzemeleri ve Ekipmanları, Elektrik İletimi ve DağıtımıİFM
08-101.Türk ve Bölgesel Kompozit Sanayi, Teknoloji ve Uyg.Kompozit Ürünleri ve TeknolojileriGorrion HotelBahçelievler
08-10ALUEXPO 2015 Alüminyum Teknolojileri, Makine ve Ürünleri İhtisas FuarıAlüminyum Ürünler, Üretim Teknolojileri, Makinaları, EkipmanlarıİFM
08-11Çin Zhejıang İhraç Fuarı 2015Çin Zhejıang İhraç ÜrünleriLütfi Kırdar
10-14Ağaç İşleme Makinesi 2015 veINTERMOB 201528.Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri FuarıTUYAP
15-17STT Eurasia 2015 2.Yüzey İşlem Kimyasalları Teknolojileri FuarıÖn İşlem, Yüzey İşlem Kimyasalları, Makine Ekipman ve TeknolojileriİFM
21-22Robot Yatırımları İletişim Zirvesi ve SergisiRobotlu Üretim TeknolojileriWOW Kongre Merkezi
21-23İstanbul Health ExpoLaboratuar Ekipmanları ve Hastane DonanımlarıİFM
22-24Rensef 3.Yenilenebilir Enerji Sistemleri ve Enerji Verimliliği FuarıYenilenebilir Enerji Sistemleri ve Enerji Verimliliği – Cam Piramit SabancıKongre ve Fuar MerkeziAntalya
24-25
28-31Yadex 2015 10.Yapı, Dekorasyon, Elektrik, Doğalgaz ve Alternatif Enerji Teknolojileri FuarıYapı, Dekorasyon, Elektrik, Doğalgaz ve Alternatif Enerji Teknolojileri – Menteşe Belediyesi Fuar ve Sergi AlanıMuğla
28-018.Toyzeria & Kids Turkey Oyun Ve Oyun EkipmanlarıOyuncak, Lisans, Oyun ve Sektöründeki Her ŞeyİFM
[TBODY] [/TBODY]

Yukarı Alt