Elektrik elektronik mühendisliği

Batuhan Erbil

MB Üyesi
Tepkiler
3
Üniv
karabük üniversitesi
Şuan elektrik elektronik mühendisliği bölümünde hazırlık okuyorum derslerim şuan hafif olduğu için 1.sinif derslerine temel atmak istiyorum çalışmam gereken dersleri öğrenmek istiyorum eem okuyanlardan tavsiye bekliyorum

Tepkiler
2
Meslek
Öğrenci
Üniv
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniv
Seneye göreceğin programlama diline kendin giriş yapabilir hatta ileri seviyeye taşıyabilirsin. Eğer istersen kendine fizik ve matematik kitabı alıp kitaptan konulara çalışabilirsin. Kitap önerilerini ders alacağın hocalardan öğrenebilirsin. İlk dönem derslerin yine hafif olucak. Forumda biraz gezerek daha çok bilgi edinebilirsin.

Konu sahibi
Konu sahibi
B

Batuhan Erbil

MB Üyesi
Tepkiler
3
Üniv
karabük üniversitesi
Hangi yazılım diline başlamalıyım? Fizikte sadece elektrik mi yoksa tüm fizik mi anlatılıyor ders program içeriğini bilemediğim için okuyan arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacim var

Tepkiler
2
Meslek
Öğrenci
Üniv
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniv
Hangi yazılım diline başlamalıyım? Fizikte sadece elektrik mi yoksa tüm fizik mi anlatılıyor ders program içeriğini bilemediğim için okuyan arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacim var
Yazılım dili her okulda değişir onu okuyanlara sormalısın. Fizik 1de lisede gördüğün fiziğin elektrikten önceki konular veriliyor(Vektörler, tek, iki ve üç boyutta hareket, atışlar, momentum gibi). Sana en iyi önerileri bölüm hocaları ve kendi okulunda ki üst sınıf öğrencileri verir.

Aynur meric

MB Üyesi
Tepkiler
2
Meslek
elektrik elektronik mühendisi
Üniv
Yüzüncüyıl üniversitesi
C++ programlamaya baslayabilirsin internetten video izleyebilirisn kendini boylelikle gelistirebilrisin

Konu sahibi
Konu sahibi
B

Batuhan Erbil

MB Üyesi
Tepkiler
3
Üniv
karabük üniversitesi
Yazılım dili her okulda değişir onu okuyanlara sormalısın. Fizik 1de lisede gördüğün fiziğin elektrikten önceki konular veriliyor(Vektörler, tek, iki ve üç boyutta hareket, atışlar, momentum gibi). Sana en iyi önerileri bölüm hocaları ve kendi okulunda ki üst sınıf öğrencileri verir.
Çok teşekkür ederim okulumdaki öğrenciler ile iletişime geçeceğim:))

Serkantok06

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
MustafaKemal Üniversitesi
Arkaşdalar Şöyle bir ödevim var üçretli yardımcı olacak bir arkadaş var mı
Ödev: Elektrik makinalarında PWM tekniği prensiplerinden (Sigma-Delta, Direckt Tork Kontrol(DTC)) simulink modelde karşılaştırılması

Yukarı Alt