ENTECH – Geri Dönüşüm Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı, 17-20 Ekim 2019

BarisG

MB Üyesi
Kayıt
11 Ekim 2019
Mesajlar
1
Tepkiler
0
Yaş
33
Meslek
İş Geliştirme
Üniv
Balıkesir
Arkadaşlar,
Merhaba.

SRST Makine A.Ş. olarak 17-20 Ekim 2019 tarihlerinde CNR EXPO / Yeşilköy / İstanbul' da yapılacak
ENTECH – Geri Dönüşüm Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı, 17-20 Ekim 2019 katılımcıyız.
Sizleri standımızda görmek ve tanışmaktan memnuniyet duyarız.

Fuarı ziyaret etmek isteyenler aşağıdaki link aracılığıyla ücretsiz davetiye alabilirler.

Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.srstdavetiye.jpg


SRST Makine Kimdir ?
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.


Tamamı yerli imkânlarla üretilen ve 300 kg gıda atığını, 24 saat gibi kısa bir sürede organik içerikli gübre olarak geri dönüştüren makineleri ile yerli üretime ve gıda israfına milli çözümler sunmayı hedefleyen Swiss Recovery Systems Türkiye, 2016 yılında faaliyetlerine başladı.

İsviçre’de uzun yıllardır farklı ve yüksek nitelikli projelere imza atmış iş insanı ve aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Zeki Yıldırım ve iş ortaklarının, uzun zamandır süregelen sektörel deneyimlerini kullanarak, Türkiye’de geri dönüşüm ve çevre bilincine katkı sağlamak, organik geri dönüşüm alanında çözümler üretmek ve ithal gübre ihtiyacını ortadan kaldırmak temel misyonları ile yola çıkan SRST geri dönüşüm makineleri, yerli ortaklıklarla ve tamamen Türkiye yerli sanayisinde üretilmektedir.

Makine üretimi alanında yurt dışında önemli görevler üstlenmiş mühendislerin danışmanlığı ile kalite standartları çerçevesinde aşamalı olarak üretim yapan SRST, maximum 24 saatte geri dönüşüm sürecini tamamlamakta olup, tamamen otomatik 140 derece yağ sıcaklığı ve 250-300 derece hava buharı sıcaklığıyla anti bakteriyel ürün üretmektedir.

SRST makinelerinin ev tipi (1-2 kg), orta ölçekli (45 kg) ve sanayi tipi (300 kg) olmak üzere 3 farklı tip geri dönüşüm makinesi mevcuttur. SRST geri dönüşüm makineleri, 3 farklı boyut seçeneği ile ev kullanıcıları ve bireysel ikametgahlar da dahil olmak üzere; belediyeler, fabrikalar, her tip ve boyutta yemek üretim (catering) tesisleri, oteller ve tatil köyleri, toplu konut ve siteler, AVM’ler, okul ve yurt yemekhaneleri, KOBİ yemekhaneleri, üniversiteler, restoranlar ve ofislerde yaygın olarak kullanılabilmektedir.

Swiss Recovery Systems Türkiye (SRST) geri dönüşüm makinelerinin çevreye olan faydası yanında, çöp değerlemesi yaparak ülkemizi hem bir külfetten kurtarıyor hem de makineleri kullanan firmalara finansal fayda sağlıyor.

Makinelerimizde üretilen gübrelerin kaliteleri, ülkemizin önde gelen üniversiteleri ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi laboratuvarlarında düzenli olarak test edilmektedir.
 
Yukarı Alt