Evinden calisacak, bilgisarda basit resim duzenlemeleri yapacak eleman araniyor.

SinanUSA

MB Üyesi
Tepkiler
6
Meslek
Design Engineer
Üniv
Mechanical Engineer
Merhabalar,

Part time olarak evden resim edit yapabilecek eleman araniyor. Editler icin kullanilacak program Gimp yada PhotoShop olabilir. Programlari bilmeniz sart degil, cunku basit editler yapilacak. Program bilgisayarinizda olup olmamasida sorun degil Gimp ucretsiz bir edit programi internetten indirebilirsiniz. Ogrenciler icin yada ek gelir arayanlar icin guzel bir firsat.

Gerekli olan sey bir bilgisayarinizin olmasi ve gonderilen resimleri zamaninda editleyip geri gondermenizdir. Ilgilenen arkadaslar acilen bana ulasabilirler.

Tesekkurler,
Sinan

Tolga Can

IEEE
MB Üyesi
Tepkiler
9
Meslek
Öğrenci
Üniv
Pamukkale Üniversitesi
Merhabalar, ben ileri düzey Photoshop bilgisi ile üniversitemizde bulunan kulübümüzde editleme yapıyorum. Bahsettiğiniz şey tam bana göre, bir süredir part time çalışabileceğim resim editleme/logo tasarlama/ afiş tasarımı bir iş arıyordum. Kullandığım program Photoshop CC (2016 ve sonrası versionları). Eğer gereken şartları sağlayabiliyorsam buradan veya [email protected] mail adresime geri dönüşünüzü beklerim.

Konu sahibi
Konu sahibi
SinanUSA

SinanUSA

MB Üyesi
Tepkiler
6
Meslek
Design Engineer
Üniv
Mechanical Engineer
Cok tesekkurler ilginiz icin, burdan bir arkadasla calismaya basladik.

Yukarı Alt