Fikirlerimi Pratiğe Dökmek İstiyorum!

Mücahit Yıldız

Hardware-Software Designer
MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Yazılım Geliştirici & Elektronik Devre Kartı Tasarımcısı
Üniv
Freelance
Herkese merhabalar,

Bu forumdaki topluluğun diğer Türk forum sitelerine kıyasla daha verimli bir topluluk olduğunu ve brainstorming konusundaki becerisine güvenerek bu konuyu ilk kez burada açıyorum. Kendimi tanıtacak olursam ben Mücahit YILDIZ ,19 yaşındayım. 10 yaşımdan itibaren elektrik elektronik ile ilgilendim sonrasında bir hevesle yazılıma başladım ve kendimi geliştirme gayretindeyim.Sanayide elektronik beyincilerde ,elektronikçiler çarşısında ve diğer küçük işletmelerde usta çırak ilişkisiyle meslek öğrendim.Üniversite öğrencilerinin (Elektrik&Elektronik/Mekatronik) Açık kaynak donanım sistemleriyle ilgili projelerinde yazılımsal ve donanımsal desteklerde bulundum. Kendimi geliştirmek için okulum bittikten sonra Gürsu ARGE de bir yıl daha sektörü deneyimleyerek o yıl üniversite tercihi yapmayıp tekrar hazırlandım ve sınava bu sene tekrar girdim. Şu anda ise kendimi geliştirmek için elimde yeterince bol bir zaman ve gerekli olan istek ve hırs var. Ayrıca mental açıdan kendimi bu dönemde gayet sağlam hissediyorum. Bu nedenle enerjimi olabildiğince pozitif bir şekilde harcamam gerektiğine inanıyorum eğer aramızda kullandığı veya kullanmadığı 4 duvarla çevrili bir çalışma alanı olan ve bu kardeşinin fikirlerini dinlemek isteyen bir abim/dostum olursa seveseve fikirlerimden ve projelerimden bahsederim.çık( Yazdığım entry de gözümden kaçan hatalarım olmuşsa kusuruma bakmayın.)
ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER VE İYİ GÜNLER :)

Mücahit YILDIZ

Son düzenleme:
Yukarı Alt