Frekans'ların Dili ve Tedavi Ettikleri

TCP-IP

Özel Üye
Tepkiler
27
Meslek
Sistem Destek Uzmanı
Üniv
Anadolu Üniversitesi
Merhabalar ,

Birkaç yıl önce ABD de yaşayan bir mühendis bayan ile sosyal medya üzerinden bağlantı kurmuştum girişimcilik adına... Bayan yüksek mühendisti ve bana birkaç döküman göndermişti , bilinen tüm frekansların bir dili olduğunu ve bunu bir makine haline geldiğini bununla birlikte birçok hastalığa ilaç kullanmadan frekans ile iyileşme süreci olduğunu bildirmişti. Birkaç devre ve frekansların listesini vermişti ama arşivlerimde ve aklımda zorladım fakat erişim sağlayamadım.

Bu konu hakkında bilgisi ve tecrübesi olan arkadaş varsa yardımcı olabilir mi ? Mesela şöyle bir örnek vereyim osmanlı döneminde akıl sağlığını kaybetmiş insanlara NEY dinletilir ve tedavi edilirmiş. NEY 'in yaydığı ses frekansı tedavi için en etkili alt frekansa sahip tek aygıtmış o yıllarda.

Srkn55

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Elektronik
Üniv
Diğer
Merhabalar foruma bu gün katıldım. Frekans üzerine bazı araştırma ve deneme çalışmaları yapıyorum.
Bahsetiğiniz konu doğrudur. Biorezonans konusunu araştırın size bir fikir sağlayacaktır. Ayrıca bu iş için kuqrtz, ametist gibi doğal kristaler de kullanıldığı söyleniyor.

Yukarı Alt