Gazi Üniversitesi - Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Hakkında Yorumlar

karaoglu

MB Üyesi
Tepkiler
0
liseden bu yıl mezun oldum.Henuz sonuçlar açıklanmadı ama puanım gaziye yetecek gibi duruyor.Universite ne kadar önemli,gazi okumanin dezavantaji ya da avantaji nedir.Orta seviyede bir ingilizcem bu yazi sizce ne yaparak gecirmeliyim.Yardim ederseniz sevinirim

Gökhan Ak

Yetkili Kişi
Kulüp Başkanı
Tepkiler
13
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Üniv
Kocaeli Üniversitesi
liseden bu yıl mezun oldum.Henuz sonuçlar açıklanmadı ama puanım gaziye yetecek gibi duruyor.Universite ne kadar önemli,gazi okumanin dezavantaji ya da avantaji nedir.Orta seviyede bir ingilizcem bu yazi sizce ne yaparak gecirmeliyim.Yardim ederseniz sevinirim
Merhaba Karaoglu

Ankara seçimi yapacak olman güzel, büyük şehir illa ki artıları ve eksileri olacaktır. Ama bu artı ve eksiler senin karakteristik özelliklerine göre değişim göstereceği kanaatindeyim.

Bu yazı boş geçirmemek adına tercih yapacağın bölümle alakalı bölüm derslerine ufak bir giriş yapabilirsin. Güzel bir tatil yapmanı umuyorum. LYS YGS gibi yoğun bir maratondan çıktığın için 3 aylık sürede güzelce dinlenip üniversiteye dinç bir şekilde başlamanı tavsiye ederim. İngilizce kesinlikle çok önemli olduğu için orta seviyenin üstünde olman senin yararına olacaktır.

batuhanari27

MB Üyesi
Tepkiler
0
İyi günler şu geçtiğimiz günlerde sınav açıklandı ve mf4'te 32 bin sıralamam var ve geçen yıllara oranla bölümün gelme ihtimalinin olduğunu düşünüyorum. Genel olarak üniversitenin bu bölümleri hakkında bilgi verebilirsen çok memnun olurum.

Yukarı Alt