Gaziantep üniversitesi

Onurrkurt03

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Gaziantep üniversitesi
İyi günler
Gaziantep üniversitesinde makine mühendisliği okuyorum daha doğrusu şuan hazırlıktayım bölüme geçince acaba beni nasıl bir eğitim bekliyor merak ettim üniversite hakkında bilginiz varsa benimle paylaşabilirmisiniz

abdurrahmangungor

MB Üyesi
Tepkiler
2
Meslek
Mechanical Engineering
Üniv
Gaziantep Üniversitesi
2. snıfım bnde gaziantep makina da,
1. sınıf kolay sadece Static var seni zorlaycak olan , ME-108 , gözünü korkutanlar olacak aldanma,
geri kalan bütün dersler harf , fresh dersleri hariç :))) ,
baba mevzular 3. sınfta başlıyor , bazı sınavlarda alemlerden alemlere akıyorsun :)))

Konu sahibi
Konu sahibi
O

Onurrkurt03

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Gaziantep üniversitesi
Sağolasın üniversite iyimi peki diğerlerine göre bi avantajımız varmı

abdurrahmangungor

MB Üyesi
Tepkiler
2
Meslek
Mechanical Engineering
Üniv
Gaziantep Üniversitesi
bak nerede okursan oku kendini ispatlamalısın , makina müh. bölümü gayet iyi , çok kaliteli bölüm hocaları var - bi araştırırsan akademisyenleri , bölüm ing. bi kere bi adım önde oluyorsun -ama bazıları mezun oldukları halde ing. konuşamıyorlar , ing. pratiğini sadece teoride bırakma yabancı birilerini bul chat yap -ciddiyim faydası var , ben yapmıştım )),
ya suan o kadr çok şey var ki - hocaların biri sana referans oldu mu , çok iyi yerlerin kapısı açılır , gaziantep üni. piyasada bilinen bi okul ,
suan farkında deilsin , bölüme gel ,işin bi ciddiyetine ulaş anlarsın , türkiye de çoğu okulda olmayan lablar var, odtü de bile yok oyle labaratuvarllar, hatta odtü torna makinalarını istemişti bizden , ya çok şey var, hazırlıkta tatilini yap ama onu söyleyeyim , bi de hazırlık bittikten sonra gel yazın ders al , avantajlı olursun ,

Konu sahibi
Konu sahibi
O

Onurrkurt03

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Gaziantep üniversitesi
Çok sağol ya eyvallah

Yukarı Alt