İngilizce kursu

Sagitarrus

MB Üyesi
Tepkiler
2
Üniv
Namık Kemal Üniversitesi
İstanbul'da bildiğiniz iyi eğitim veren ingilizce kursu varmı acaba yardımcı olurmusunuz.

Konu sahibi
Konu sahibi
S

Sagitarrus

MB Üyesi
Tepkiler
2
Üniv
Namık Kemal Üniversitesi
Hocam sen eğitim aldıysan şayet biraz bahsedermisin burası hakkında. Ücretler falan

Muammer Mektr

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Yıldız Teknik Üniversitesi
Kadıköydeki Kursa gitmiştim Ahmet Akın'ı oradan duydum online eğitim veriyor. bu adamın derslerini online takip etmeye başladım Daha sonra kursa gitmenin zaman kaybı olduğuna karar verdim. ÇÜnkü istanbulda ulaşım sıkıntısından dolayı çok zaman kaybı oluyordu. Bu hocanın derslerinde çok güldüm, çok güzel ders anlatıyor. kelimeleri çok iyi akılda kalacak şekilde anlatıyor. Grammer ile boğmuyor. Ahmet hocayı tanımadan önce ingilizceyi hiç sevmezdim ama şimdi bambaşka

Konu sahibi
Konu sahibi
S

Sagitarrus

MB Üyesi
Tepkiler
2
Üniv
Namık Kemal Üniversitesi
Peki başlangıçta seviyen nasıldı şuanda nasıl acaba, kusura bakma soru yağmuru oldu biraz ama gerçekten kafam allak bullak bu konuda. Benim amacım son sınıfın yazında yurt dışına çıkmak. Ama çıkmadan önce kendimi en az b2 yapmam lazım şuanda a2'yim

Muammer Mektr

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
Yıldız Teknik Üniversitesi
Ben lisede hazırlık okumuştum. Ama ingilizce seviyemin harf olarak hangisine denk geldiğini bilmiyorum.Bir temelim vardı yani.

Konu sahibi
Konu sahibi
S

Sagitarrus

MB Üyesi
Tepkiler
2
Üniv
Namık Kemal Üniversitesi
Çok teşekkür ederim

Yukarı Alt